Gra Xbox Series Battlefield 2042

nr kat.: 9999406161
Outlet
Stan: dostateczny
Szczegóły
 • Gatunek: Akcja, co-op, FPP (First-Person Perspective), FPS (First-Person Shooter)
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): Online, PEGI: 16, Przemoc
 • Platforma: Xbox Series
 • Wersja językowa: Polska wersja językowa
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
153
,-
Nowy: 219
Taniej o 66

16,68 x 10   rat

Raty online

i 6 miesięcy nie płacisz

Outlet
Wysyłamy w 24h

Klienci widzieli również

Gra Xbox Series FIFA 23
279,00 zł
Gra Xbox Series Call of Duty: Modern Warfare II C.O.D.E. Ed...
319,00 zł
Gra Xbox Series Construction Simulator Day One Edition
189,99 zł
Gra Xbox Series Just Dance 2022
229,00 zł
Gra Xbox Series Grand Theft Auto V
179,99 zł 129,99 zł
Gra Xbox Series Forza Horizon 5
249,00 zł
Gra Xbox Series Elden Ring
259,00 zł
Gra Xbox Series NBA 2K23
309,00 zł
Gra Xbox One Worms Zadyma - Edycja Dużego Kalibru
109,99 zł
Gra Xbox Series ELEX II
109,99 zł
Gra Xbox Series Deathloop Metal Plate Edition
289,00 zł
Gra Xbox Series FIFA 21 Edycja NXT LVL
159,00 zł
Gra Xbox One Hitman 3
299,00 zł
Gra Xbox Series Hot Wheels Unleashed - Challenge Accepted E...
249,00 zł
Gra Xbox One Sniper Ghost Warrior Contracts 2
139,99 zł
Gra Xbox Series Dungeons & Dragons: Dark Alliance Day One E...
119,00 zł

Akcesoria

Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT QAT-00002 Xbox Carbon Bla...
269,00 zł
Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT Xbox Wireless Controller ...
269,00 zł
Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT QAT-00002 Xbox Blue
279,00 zł
Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT QAS-00002 Xbox Robot Whit...
269,00 zł
Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT Xbox Series - Pulse Red
269,00 zł
Kontroler POWERA Spectra Infinity Enhenced Wired Controller...
199,99 zł
Stacja ładująca HAMA 115496 Dual Charging Station do Xbox S...
119,99 zł
Kontroler POWERA Enhanced Wired Controller Różowy do Xbox S...
179,99 zł 169,99 zł
Kontroler POWERA Enhanced Wired Controller Camo Red do Xbox...
179,99 zł
Nakładki na kontroler TRUST GXT 267 4-pack Thumb Grips do X...
44,99 zł
Kontroler POWERA Enhanced Wired Controller Camo Blue do Xbo...
179,99 zł
Kierownica HORI Racing Wheel Overdrive AB04-001U do Xbox On...
499,00 zł 479,00 zł
Stojak do słuchawek TURTLE BEACH HS2
139,99 zł
Kontroler PDP Afterglow do Xbox Series/Xbox One
189,99 zł
Akumalator POWERA Play and Charge kit - 2 x akumulator do k...
99,99 zł
Zestaw ładujący PDP Gaming Play & Charge do Xbox One/Xbox S...
99,99 zł

Opis i specyfikacja

Działaj z zaskoczenia w Battlefield™ 2042 – sezon 1.: Godzina zero. Zdobywaj kolejne szczyty na nowej, górzystej mapie Narażenie, dzięki śmigłowcom wyposażonym
w technologię stealth. Ruszaj do walki jako nowa specjalistka, Ewelina Lis. Jej wyrzutnia rakiet G-84 TGM i najnowocześniejszy sprzęt pozwolą ci zdobyć przewagę w powietrzu i poprowadzić drużynę do zwycięstwa.


CECHY:


Nowa specjalistka: Ewelina Lis – Lis, ekspertka w niszczeniu pojazdów, dołącza do Bezpatów. Użyj jej nowej wyrzutni rakiet G-84 TGM do niszczenia pojazdów w powietrzu i na lądzie za pomocą pocisków kierowanych przez gracza, a także cechy „Łowca pojazdów”, by zdobyć cenne informacje na temat uszkodzonych pojazdów.

Nowe pojazdy: śmigłowce wyposażone w technologię stealth – Zasiądź za sterami nowych kanonierek RAH-68 Huron i YG-99. Zaskakuj wroga śmigłowcami nowej generacji, wyposażonymi w technologię stealth i bomby odłamkowo-burzące, by zyskać przewagę w powietrzu.

Nowa przepustka bojowa – Przebij się przez 100 poziomów w ramach przepustki bojowej sezonu 1., aby odblokować zawartość darmową* i premium**. Darmowe poziomy dają dostęp do nowej specjalistki (Lis), broni, pojazdów, przedmiotów kosmetycznych i nie tylko. Ukończenie poziomów premium odblokowuje skórki, WBF, karty gracza, zawieszki na broń, eliminacje i nie tylko.

Nowa mapa: Narażenie – Udaj się w Kanadyjskie Góry Skaliste i przemierzaj ekstremalne wzniesienia terenu na tym nowym polu bitwy. Wśród jaskiń i pasm górskich czekają Cię starcia w powietrzu i na ziemi.

Nowe funkcje w Battlefield™ Portal – Poznaj nowe funkcje i bronie z Battlefield 1942, Battlefield Bad Company 2 i Battlefield 3 udostępnione w ramach rozwoju Battlefield Portal. Wśród aktualizacji znajduje się nowy zestaw narzędzi Konstruktora dla trybu Bitwa.

Nowa broń: kusza Ghostmaker R10 – Cicha, lecz zabójcza kusza Ghostmaker to uniwersalna broń. Dostosuj się do różnych sytuacji i odległości od wroga, wybierając między bełtami zwykłymi, wybuchowymi i przeznaczonymi do walki na krótki / średni / długi dystans.

Nowa broń: karabin wyborowy BSV-M – Pozbywaj się wrogów z daleka za pomocą karabinu snajperskiego idealnego do walki na średnim dystansie. Ta wyposażona
w integralny tłumik dźwięku broń strzela amunicją dużego kalibru i w odpowiednich rękach jest zabójcza.

Nowy gadżet: wyrzutnia granatów G-84 TGM – Daj swojej drużynie dodatkową ochronę, stwarzając zasłonę dymną. Korzystaj z wyrzutni granatów dymnych zarówno podczas ataku, jak i obrony, by zyskać szanse na zdobycie przewagi.

 

 

WEZWANIE DO DZIAŁANIA

Ruszaj do walki – kup Battlefield™ 2042 już dziś

[Posiadacze Edycji Zwykłej] Ulepsz do Edycji Złotej lub Ultimate i uzyskaj dostęp do 4 nowych specjalistów, przepustki bojowej premium, epickich zestawów skórek i innych elementów przepustki roku 1Battlefield 2042

Battlefield™ 2042 to pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem do wojny totalnej, z której słynie ta kultowa seria gier. W niedalekiej przyszłości porządek na świecie został zachwiany. Dynamicznie zmieniające się pola bitew będą wymagały od Ciebie adaptacji i przezwyciężania trudności przy pomocy Twojego oddziału i nowoczesnego arsenału. Battlefield™ 2042 oddaje w wasze ręce globalne pola bitew o niespotykanej dotąd skali dzięki wsparciu rozgrywki dla 128 graczy*. Na graczy czeka tu ogromna moc wrażeń, od zaktualizowanych trybów gry wieloosobowej, takich jak Podbój czy Przełamanie, po zupełnie nową Strefę Zagrożenia.


Świat pogrążony w chaosie

Rok 2042 – ekstremalne wydarzenia klimatyczne i walki o zasoby zmieniły układ sił na świecie. Stany Zjednoczone i Rosja stoją u progu wojny, podczas gdy bezpaństwowi weterani tworzą niezależne grupy zwane oddziałami specjalnymi. Walcz, by kształtować przyszłość w tym nieznanym dotąd teatrze wojny.


128 graczy jednocześnie

Po raz pierwszy w historii Battlefield do wojny totalnej może dołączyć 128 graczy jednocześnie*. Ta niesamowita liczba graczy zapewnia zupełnie nowe możliwości rozgrywki i pozwala brać udział w spektakularnych wydarzeniach. Poczuj jeszcze wyraźniej niż wcześniej emocje towarzyszące prowadzonym na wielką skalę bitwom, w trakcie których wszystko może się zdarzyć.


*Tylko na Xbox Series X|S, PlayStation®5 oraz PC.

W wersjach na Xbox One i PlayStation®4 maksymalna liczba graczy to 64.


Rozległe i dynamiczne tereny

Siedem ogromnych, zaprojektowanych w nowatorski sposób map pozwoli Ci w jeszcze większym stopniu poczuć skalę olbrzymiego konfliktu zbrojnego. Każde pole bitwy to osobna przestrzeń gry, mieszcząca różnorodne obszary walki, co pozwala na niezwykle zróżnicowaną rozgrywkę, w tym przy użyciu maszyn – zarówno czołgi, jak i myśliwce mają więcej miejsca na prowadzenie działań. Nowe mapy stwarzają nieustannie zmieniające się warunki bojowe i stawiają różnorodne wyzwania.


Na bieżąco reaguj na dynamiczne wydarzenia i kataklizmy, przykładowo na burzę piaskową na pustyniach Kataru, rakietę wystrzeloną z centrum kosmicznego Gujany Francuskiej czy tornada zagrażające betonowym dżunglom Korei Południowej.


Najnowocześniejszy arsenał

Wykaż się bojową kreatywnością, używając całej gamy ultranowoczesnych typów broni, pojazdów, odrzutowców, śmigłowców i nieznanego wcześniej sprzętu z 2042 r. Wzywaj na pole bitwy robotycznego psa, strzelaj z pistoletu służącego do reanimowania towarzyszy na odległość, przemieszczaj się za pomocą haka z liną, zakładaj wingsuit, używaj drona zwiadowczego i innego sprzętu.


Specjaliści


Wybierz swoją rolę na polu bitwy i twórz wyjątkowe oddziały, korzystając z nowego systemu specjalistów. Specjaliści zostali oparci na czterech dobrze znanych klasach i każdy z nich posiada własną specjalizację oraz cechę, a całą resztę wyposażenia można w pełni spersonalizować. Wybranie i wyposażenie specjalisty pozwolą dopasować go do pozostałych członków drużyny i reagować

w każdej sytuacji na polu bitwy.


Nowe sezony, nowa zawartość

Zarówno Ty, jak i cała społeczność będziecie się rozwijać w ramach systemu sezonowego, dzięki któremu w grze cały czas będą się pojawiać nowości. Sezony będą oparte na kolejnych opowieściach, a w ich trakcie będzie można zdobyć nowych specjalistów, żołnierzy, nową broń i nowe lokalizacje czy pojazdy. Gracze, którzy chcą, by ich przygoda w Battlefield™ 2042 trwała dłużej, mogą kupić przepustkę roku 1., zawierającą 4 nowych specjalistów, 4 przepustki bojowe i 3 epickie zestawy skórek („Spękana ziemia”, „Burza” i „Zimna krew”).


Portal Battlefield


Portal Battlefield – odkryj nieoczekiwane bitwy i wejdź do rozbudowanego świata Battlefield na platformie społecznościowej, która pozwala ci zmieniać zasady wojny. Możliwości są nieograniczone. W tym kreatywnym trybie możesz modyfikować broń, sprzęt, zasady i nie tylko. Odtwarzaj klasyczne rozgrywki dzięki wybranej zawartości z Battlefield 1942, Battlefield 3 i Battlefield: Bad Company 2 lub wykorzystaj współczesną zawartość ze świata Battlefield™ 2042, by odkrywać, tworzyć i udostępniać coś zupełnie nowego.


  Charakterystyka

 • Platforma
  Xbox Series
 • Producent
  EA Digital Illusions/EA DICE
 • Wydawca
  Electronic Arts Inc.
 • Wydawca PL
  Electronic Arts Polska
 • Wersja językowa
  Polska wersja językowa
 • Gatunek
  Akcja co-op FPP (First-Person Perspective) FPS (First-Person Shooter)
 • Linia
  Battlefield
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI)
  Online
  PEGI: 16
  Przemoc

  Techniczne

 • Rodzaj
  Gra
 • Tryb gry
  Single / multiplayer
 • Tryb multiplayer
  Internet
 • Liczba graczy
  1-128
 • Nośnik
  Blu-ray
 • W zestawie
  Dodatkowa zawartość cyfrowa

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy