Porównywarka (0)
PLN

Gra Xbox Series FIFA 21 Edycja NXT LVL

nr kat.: 9999203211
Gra Xbox Series FIFA 21 Edycja NXT LVL
Gra Xbox Series FIFA 21 Edycja NXT LVL
Outlet Stan: dostateczny Szczegóły
  • Gatunek: Sportowa
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): Online , PEGI: 3
  • Platforma: Xbox Series
  • Wersja językowa: Polska wersja językowa
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacjaFIFA 21 Edycja NXT LVL


EDYCJA NXT LVL gry FIFA 21** zawiera zawartość FIFA Ultimate Team™ i nie tylko, w tym: 3 złote paczki rzadkich kart i jedną mega-paczkę Piłkarzy na wypożyczeniu (każdy na 5 meczów): Kyliana Mbappé w wersji podstawowej, ambasadora FUT do wyboru, paczkę ambasadorów FIFA Next Stroje FUT i elementy do personalizacji stadionu zaprojektowane przez autorów utworów ze ścieżki dźwiękowej gry.
 
Poczuj nową jakość w grze FIFA 21 na PlayStation®5, Xbox Series X i Xbox Series S dzięki nowym rozwiązaniom wynoszącym wygląd tego pięknego sportu na zupełnie nowy poziom. Na boisku i na trybunach – możliwości konsol nowej generacji pozwalają się cieszyć nową jakością rozgrywki, grafiki i ruchu na hiperrealistycznych stadionach zapewniających najwierniejsze odwzorowanie atmosfery dnia meczowego w całej historii serii EA SPORTS FIFA.

POCZUJ WYŻSZY POZIOM
 
Pełne Doświadczenie Dnia Meczowego – Nowe przedmeczowe sekwencje animowane wzbogacają atmosferę dnia meczowego i jeszcze bardziej zbliżają rozgrywkę do zawodowego futbolu. Zobacz, jak drużyny przyjeżdżają autokarami na stadion, poczuj buzujące emocje towarzyszące kibicom wchodzącym na trybuny, odprowadzaj wzrokiem piłkarzy przechodzących przez strefę dla mediów w drodze na boisko.
 
Ważne bramki - Niektóre trafienia znaczą więcej niż inne. Nowe kontekstowe reakcje zawodników, rezerwowych i kibiców zależnie od sytuacji na boisku pozwolą poczuć wybuchową energię i dramatyzm zwycięskich trafień w ostatniej minucie albo obron chroniących przed odpadnięciem z rozgrywek.
 
Klimatyczna Oprawa Audio - Tysiące prawdziwych zaśpiewów kibicowskich zarejestrowanych na żywo podczas największych rozgrywek, między innymi Premier League, LaLiga i Bundesligi sprawiają, że gra FIFA 21 na obu generacjach zapewnia najlepsze wrażenia dźwiękowe, których próżno szukać w innych sportowych grach wideo.

EA SPORTS GameCam - Zainspirowana sposobem realizacji transmisji z najważniejszych wydarzeń piłkarskich nowa kamera zapewnia świeżą perspektywę w każdym meczu. Będziesz widzieć większą część boiska, dzięki czemu lepiej zaplanujesz konstruowanie ataku czy blokowanie korytarzy podań, a także będziesz mieć okazję obserwowania na bieżąco reakcji kibiców obu drużyn na przebieg spotkania.

Renderowanie LiveLight - Od Anfield po Parc des Princes, od Etihad po Bernabéu: nasz nowy system oświetlenia daje niezwykle realistyczny wygląd aren piłkarskich. Od pieczołowicie odwzorowanych muraw przez wygląd stadionu i elementy wystroju na płycie boiska po rezerwowych, stewardów i kibiców obu drużyn – gra FIFA 21 poprawia wygląd każdego aspektu światowej piłki.

Funkcje haptyczne - Od bloków ratujących przed utratą bramki po potężne uderzenia wpadające do siatki od poprzeczki – nowy kontroler DualSense do PlayStation®5 jest wyposażony w funkcje haptyczne pogłębiające wrażenia z gry. Poczuj siłę strzałów, podań i odbiorów dzięki immersyjnym funkcjom haptycznym kontrolera reagującym na wydarzenia boiskowe. W ten sposób dosłownie poczujesz rytm spotkania na swojej skórze.


NOWA JAKOŚĆ RUCHU
 
 Nowa jakość realizmu wyglądu graczy - Technologia nowej generacji pozwala oddać wygląd piłkarzy z jeszcze większą szczegółowością. Zobacz, jak napinają się mięśnie podczas strzału, jak dzięki silnikowi Frostbite™ poruszają się poszczególne włosy największych gwiazd, jak bardziej autentyczny wygląd twarzy i strojów wynosi najlepszych piłkarzy na zupełnie nowy poziom dynamicznego realizmu.

Fizyka pociągnięć i popchnięć - Rozbudowany system interakcji między piłkarzami wprowadza naszą technologię ruchu (RPMT) do walki o piłkę. Poczuj bardziej fizyczną walkę o bezpańską piłkę oraz podczas stałych fragmentów gry, dzięki lepiej reagującym na polecenia piłkarzom walczącym o pozycję.
 
Płynne animacje z wieloma kontaktami z piłką - Nowa technologia pozwala poprawić jakość graficzną i płynność animacji piłkarzy podczas prowadzenia piłki, dzięki czemu gracze zyskują niesamowicie krótki czas reakcji i realistyczny ruch zawodników. Piłkarze prowadzą piłkę w sposób bardziej realistyczny i mniej jest mechanicznych ruchów przypominających robota.
 
Zachowania bez piłki - Od poprawiania ochraniaczy w 89. minucie po wołanie o podanie prostopadłe, teraz zachowania zawodników będą najbardziej realistyczne w historii sportowych gier wideo, co pozwoli zobaczyć najdrobniejsze szczegóły i poczuć emocje futbolu na najwyższym poziomie.

 
NOWA JAKOŚĆ ROZGRYWKI
 
Lightning Fast Load Times - Moc konsol następnej generacji w połączeniu z zaawansowanym silnikiem Frostbite zapewnia szybsze czasy ładowania, dzięki czemu gra jest szybsza niż kiedykolwiek wcześniej. Od Kick-Off do Career Mode, nigdy nie trać koncentracji na meczu, ponieważ środowisko stadionowe będzie się ładować z niespotykaną dotąd szybkością, pozwalając na rozpoczęcie meczu w kilka sekund.

Błyskawiczne ładowanie – Dzięki mocy nowej generacji konsol połączonej z możliwościami silnika Frostbite czas ładowania jest szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Niezależnie od trybu gry, nigdy nie stracisz skupienia ponieważ wszystkie elementy stadionu ładują się błyskawicznie, pozwalając rozpocząć Twój mecz w kilka sekund.
 
Aktywności PlayStation – Niezależnie czy rozgrywasz decydujący mecz w trybie kariery, czy rzucasz wyzwanie światu w SKŁADACH VOLTA, aktywności PlayStation pozwalają przejść od razu do dzieła prosto z ekranu głównego konsoli.
 
Przeniesienie postępów dla różnych generacji – Zaktualizuj swoją wersję FIFA 21 z PlayStation 4 lub Xbox One na odpowiednią konsolę nowej generacji (PlayStation 5 lub Xbox Series X|S) bez dodatkowych kosztów. Zabierz swój klub FUT i skład VOLTA FOOTBALL z PlayStation 4 na PlayStation 5 lub z Xbox One na Xbox Series X|S i z powrotem. Rynek transferowy, rankingi, a także cała zdobyta zawartość oraz statystyki FUT 21 i VOLTA FOOTBALL będą wspólne dla obu generacji. Wersje konsol bez napędu (PlayStation 5 Digital Edition, Xbox Series S) wymagają cyfrowego uwierzetelnienia. Dowiedz się więcej na ea.com/dual-entitlement.


Zastosowane technologie

Online Online

PEGI: 3 PEGI: 3

Charakterystyka

Producent

Electronic Arts

Platforma

Xbox Series

Producent

EA Sports

Wydawca

Electronic Arts Inc.

Wydawca PL

Electronic Arts Polska

Wersja językowa

Polska wersja językowa

Gatunek

Sportowa

Linia

FIFA

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Online PEGI: 3

Techniczne

Producent

Electronic Arts

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single / multiplayer

Tryb multiplayer

Internet / wspólny ekran

Nośnik

Blu-ray

W zestawie

Dodatkowa zawartość cyfrowa

Gra Xbox Series FIFA 21 Edycja NXT LVL ×
Gra Xbox Series FIFA 21 Edycja NXT LVL

Koszt dostawy:

Zmień k