MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gra Xbox Series MotoGP 21

nr kat.: 1443076

Premiera: 2021-04-22

Gra Xbox Series MotoGP 21
Gra Xbox Series MotoGP 21
Gra Xbox Series MotoGP 21
Gra Xbox Series MotoGP 21
Gra Xbox Series MotoGP 21
Gra Xbox Series MotoGP 21
Gra Xbox Series MotoGP 21
Gra Xbox Series MotoGP 21
Gra Xbox Series MotoGP 21
Gra Xbox Series MotoGP 21

Opis i specyfikacjaMotoGP 21

Stań na linii startu i przygotuj się na najbardziej autentyczną i wciągającą grę z serii MotoGPTM w historii!

Główne cechy:

- MotoGP w najlepszym wydaniu - Kompletny sezon 2021 klas MotoGP™, Moto2™, Moto3™, Red Bull MotoGP™ Rookies Cup oraz MotoE™, z oficjalnymi uczestnikami i trasami. Ponad 120 oficjalnych zawodników, 20 oficjalnych torów oraz nowe i ulepszone funkcje, takie jak wprowadzenie zasady kar za długie okrążenie.
A jeśli to za mało, przeżyj na nowo historię i emocje MotoGPTM z 40 historycznymi kierowcami i ich historycznymi motocyklami!

- Twoja kariera, twoje zasady - Twoja podróż do mistrzostwa zaczyna się od zostania managerem. Stwórz ekipę swoich marzeń, wybierając między jedną z oficjalnych drużyn lub budując zupełnie nową, a następnie wybierz personel: wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą Ci pomagać w trakcie sezonu. Pomogą Ci oni właściwie wybierać, na przykład podpisać najlepszy kontrakt lub zdecydować, którą część motocyklu najlepiej będzie rozwijać.
Kiedy dotrzesz do klas MotoGP™ lub Moto2™, stworzysz też i będziesz zarządzać zespołem juniorów!

- Myśl szybko, jedź szybciej - Kiedy możesz kontrolować każdy aspekt wyścigu, liczy się każda decyzja!
Kontroluj poziom paliwa, temperaturę hamulców i zużycie opon, a także dokonuj krytycznych wyborów w zależności od stylu jazdy i warunków wyścigu. Przygotuj się na najbardziej ekscytujące wyścigi, ale nie daj się ponieść emocjom: jeśli się przewrócisz, musisz jak najszybciej wsiąść z powrotem na motocykl!

- Wygrywanie w najlepszym stylu - Niezależnie od tego, czy chodzi o jazdę czy wygląd, styl ma kluczowe znaczenie w MotoGP™ 21. Wyróżnij się z tłumu i pochwal niepowtarzalnym stylem! Dostosuj kask, kombinezon, naklejki, numer wyścigowy i malowanie za pomocą 5 niesamowitych edytorów graficznych! Gdy skończysz, udostępnij swoje projekty online lub sprawdź kreacje innych graczy.

A potem ruszaj na tor i zaimponuj wszystkim swoim stylem jazdy! Uważaj jednak, nasz rewolucyjny system neuronowej sztucznej inteligencji oparty na nauczaniu maszynowym powraca znacznie ulepszony, przygotuj się więc na odkrycie nowych twarzy systemu A.N.N.A. w najbardziej ekscytujących wyścigach offline w historii!
Przenieś zabawę na zupełnie nowy poziom, rzucając wyzwanie innym graczom online lub stwórz własny wyścig w trybie Race Director, ciesząc się płynną rozgrywką sieciową z innymi graczami dzięki dedykowanym serwerom.

- Gotowi na nową generację - Poznaj najwyższy potencjał MotoGP ™ 21 na konsolach nowej generacji. Dynamiczna rozdzielczość do 4K w 60 klatkach, lepsza jakość grafiki, krótsze czasy ładowania i zwiększona liczba graczy online na wyścig to tylko niektóre z ulepszeń, które czekają w nowej generacji!

Zastosowane technologie

Online Online

3 3

Charakterystyka

Producent

Koch Media

Platforma

Xbox Series

Producent

Milestone

Wydawca

Milestone

Wydawca PL

Koch Media Poland

Wersja językowa

Angielska

Gatunek

Wyścigi

Linia

MotoGP

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Online 3