Aktualności więcej

The Elder Scrolls to jedna z najpopularniejszych serii gier RPG z gatunku tych, które oferują dużą swobodę działania oraz bardzo zyskują w rozgrywce online. Elder Scrolls debiutowało jeszcze zanim wielu obecnych graczy przyszło na świat! Pierwsze dwie części gry pojawiły się w latach 1994-1996, a już po roku 2000 seria znana z komputerów, stała się dostępna także dla posiadaczy konsol Sony i Xbox. Najnowszy produkt od Bethesda Softworks to standardowa edycja gry Elder Scrolls Online, wzbogacona o dodatek Summerset. Czego można się po niej spodziewać? Czy przekona do siebie nowych graczy? Zobaczcie recenzję.

Po blisko 20 latach od premiery na Playstation, sympatyczny i nieco zwariowany jamal o imieniu Crash, wraca do świata gier video. Pojawienie się gry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to okazja, żeby kolejne pokolenie graczy mogło zobaczyć tę niezwykłą platformówkę.

Gry już dawno przestały kojarzyć się wyłącznie z dzieciństwem. W czasach gdy zawodowi gracze zarabiają na turniejach więcej niż niejeden dyrektor, a dziewczyna-gracz stała się ideałem kobiety dla wielu osobników płci przeciwnej, granie przestało być jedynie odstresowującą zabawą, najzwyklejszym w świecie hobby, lecz w oka mgnieniu przeistoczyło się w prawdziwy styl życia. Elektroniczna rozrywka może też edukować, pomagać w zawiązywaniu nowych relacji, a nawet dostarczać przeżyć i uczuć podobnych do obcowania z prawdziwą sztuką. Środowisko graczy to bardzo specyficzna grupa społeczna, która mimo nieustannych sporów toczonych o to, która platforma jest lepsza, charakteryzuje się niezwykłą wręcz solidarnością. Chcesz do niej dołączyć? W sklepie internetowym MediaMarkt.pl czeka na Ciebie ponad 2000 gier na najpopularniejsze konsole, zarówno te najnowsze, jak i nieco starsze. Na tych, którzy chcą jako jedni z pierwszych zagrać w dopiero zapowiedzianą produkcję czekają najgorętsze tytuły znajdujące się w przedsprzedaży. Podobnie jak przedsprzedaż, tak samo i karty pre-paid oferują graczom wiele dodatkowych korzyści. Grasz na PC, Playstation, Xbox, Nintendo Wii lub DS? W Mediamarkt z pewnością znajdziesz coś właśnie dla siebie!
pixel Gry
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]