Konsola NINTENDO 3DS Biała + The Legend of Zelda

nr kat.: 1309360 NINTENDO

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Konsola NINTENDO 3DS Biała + The Legend of Zelda

Pierwszy, przenośny system gry 3D bez okularów!

 • 2 ekrany: Dolny, dotykowy ekran można sterować palcami lub teleskopowym rysikiem. Na górnym ekranie zostaną przedstawione obrazki w 3D, bez konieczności zakładania okularów. Można indywidualnie nastawić głębokość obrazu (Depth Slider).
 • Okrągły sterownik: Umożliwia widok wzdłuż całej osi gracza, co wpływa na wyjątkowość przeżyć z gry. Sterownik zapewnia również podobną miarę czułości, którą gracze mieli okazję doświadczyć w grze Super Mario 64.
 • Wbudowany czujnik ruchu i żyroskop: Pozwoli reagować na ruchy i pochylić konsolę z jednej strony na drugą i odwrotnie lub też na dół i do góry.
 • StrettPass: Gracze, którzy mają na swojej konsoli  aplikację StreetPass będą mogli się wymieniać informacjami o grach z innymi. StreetPass umożliwia wymianę postaci Mii, map z gry, najlepszych wyników itd.
 • SpotPass: Aplikacja SpotPass umożliwia podłączenie do sieci wi-fi czy bezprzewodowego internetu. Za każdym razem, kiedy konsola połączy się z internetem, automatycznie zacznie się ściągać nowa zawartość i aktualizacja.
 • Fotoaparat: Nintendo 3DS dysponuje 3 fotoaparatami: jeden jest w środku i jest wymierzony w gracza, kolejne dwa można znaleźć w górnej części pokrywy zewnętrznej. Zdjęcia można wykorzystać np.  w preinstalowanej Face Raiders, gdzie będziesz strzelać w karykatury waszych zdjęć.
 • 3D Sound: Dzięki tej aplikacji Nintendo 3DS stanie się odtwarzaczem muzyki, który wspiera pliki w formatach MP3 i AAC.  
 • Mii Maker: Aplikacja Mii Maker umożliwia importować swoje Mii z Wii na konsolę Nintendo 3DS, zapisując je również na karcie SD, by korzystać z niej np. na Facebooku czy Twiterze.
 • AR Games: Przejrzyj  AR Cards przez aparat umieszczony na zewnętrznej części  Nintendo 3DS i wstąp do realnego świata. Miejsce, w którym będziesz pojawi się na twojej konsoli.
 • Kontrola rodzicielska: Konsola dysponuje kontrolą rodzicielską, dzięki której możliwe jest ograniczenie dostępu do internetu. Wpisanie PIN-u umożliwia wyłączenie efektu 3D lub ograniczenie czasu spędzonego przed konsolą.
 • Kolejne funkcje: Zwolenników grania on-line pocieszy to, że kody konsoli nie są zależne od poszczególnych gier, odnoszą sie do konsoli.

Nintendo 3DS jest też kompatybilne ze starszymi grami, rozwiniętymi dla generacji starszych konsoli DS.

Parametry techniczne:

 • Ekran 3D: szerokokątne LCD z efektem 3D bez okularów, zobrazuje ok. 16,77 mln. kolorów, przekątna na 3,53 cale(76,8 x 46,08 mm) / 800 x 240 px. Obraz 3D jest widoczny przy podziale 800 px na 400 px na lewe oko i 400 px na prawe oko.
 • Ekran dotykowy: ekran LCD z wbudowaną, dotykową technologią, zobrazuje ok 16,77 mln. kolorów, przekątna  na 3,02 cale (61,44 x 46,08 mm) / 320 x 240 px.

 • Ładowanie: adapter AC (WAP-002 (EUR)), Nintendo 3DS Battery Pack (CTR-003)
 • Wejścia/Wyjścia: wejście na karty z grami, wejście na karty SD, wejście dla adaptera AC, wejście  audio (wyjście stereo).
 • Aparat: ostrość soczewek na poszczególnych punktach (Single Focus), procesor obrazu: CMOS, rozdzielczość: ok. 300.000 px.
 • Rozmiary: 74 x 134 x 21 mm
 • Waga: ok. 235 g (baterie, rysik i karta SD)
 • Czas ładowania: ok. 3,5 hod.
 • Pojemność baterii: granie na  Nintendo 3DS i  używanie oprogramowania oraz aplikacji: 3 – 5 godz.
 • Używanie software'u Nintendo DS i granie: 5-8 godz. Wytrzymałość baterii zmienia się w zależności od użytego oprogramowania.

Dzieci mające mniej niż 6 let: korzystanie z funkcji 3D  może dzieciom uszkodzić wzrok. Klucz rodzicielski pozwoli na wyłączenie tej funkcji.

The Legend of Zelda: A Link Between WorldsThe Legend of Zelda: A Link Between Worlds jest kontynuacją historii  z 1992 r. na konsoli Super NES, nawiązując do opwieści o królestwie Hyrule. Efekt 3D na ekranie pozwoli wam na przeżycie nowej przygody z Zeldą. Poziomy w grze są bardziej realistyczne, pełne walk oraz lochów.


The Legend of Zelda: A Link Between Worlds przynosi zupełnie nowe rozwiązania zagadek oraz przejścia przez lochy! W tej grze Link może chodzic po ścianach zupełnie w taki sposób, jakby był na nich namalowany. Dzięki temu odkryjecie nowy sposób gry oraz rozwiązywania zagadek.

Charakterystyka

Platforma

Nintendo 3DS

Dysk twardy

Brak

Ekran

Przekątna ekranu [cal]

3.02

Rozdzielczość ekranu

320 x 240

Ekran dotykowy

TAK

Ilość kolorów

16.7 miliona

Techniczne

Zasilanie

Adapter AC (WAP-002 (EUR)), Akumulator

Czas pracy bez zasilania [h]

3-5

Kontroler

Inne

Aparat: ostrość soczewek na poszczególnych punktach (Single Focus), procesor obrazu: CMOS, rozdzielczość: ok. 300.000 px.

Wejścia/Wyjścia

Porty

Wejście dla adaptera AC, Wejście na karty SD, Wejście na karty z grami

Wyjście audio

Stereo

Fizyczne

Wysokość [mm]

74

Szerokość [mm]

134.6

Głębokość [mm]

21.2

Waga [kg]

0.235

Ogólne

Producent

Nintendo

Kolor

Biały

Załączone wyposażenie

Adapter AC (WAP-002 (EUR)), Gra The Legend of Zelda: A Link Between Worlds, Nintendo 3DS Battery Pack (CTR-003)

Okres gwarancji

12 miesięcy

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Bardzo udana transakcja. Jesteśmy bardzo zadowoleni jakością i szybkością :)

5 na 5

Przepraszam!

Czy można by było zamiast oferowanej gry, zamówić w komplecie grę pokemon moon?

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

kosola ds 3nintedo

Kosola bardzo fajna grafikIka i obraz 3ds super polecam.

Więcej opinii

Aktualności

Więcej

Konsola NINTENDO 3DS Biała + The Legend of Zelda ×
Konsola NINTENDO 3DS Biała + The Legend of Zelda
Konsola NINTENDO 3DS Biała + The Legend of Zelda
Konsola NINTENDO 3DS Biała + The Legend of Zelda

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]