MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 237

Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT WL3-00135 Fortnite Special Edition do Xbox One

nr kat.: 1414217 MICROSOFT

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Opis produktu:*

Zostań ostatnim graczem na polu bitwy dzięki kontrolerowi bezprzewodowemu Xbox Fortnite Special Edition w fioletowym kolorze zwycięstwa. W zestawie otrzymasz dodatkowo legendarny strój Mroczny Werteks i 500 V-dolców, które wydasz, na co chcesz. Podłącz do niego dowolny zgodny zestaw słuchawkowy ze standardowym 3,5-milimetrowym wejściem stereo i graj w ulubione gry na komputerach i tabletach z systemem Windows 10 dzięki obsłudze technologii Bluetooth®.

Forza Motorsport 6 Forza Motorsport 6

Pokaż swój styl

Zostań ostatnim graczem na polu bitwy dzięki kontrolerowi bezprzewodowemu Xbox Fortnite Special Edition w fioletowym kolorze zwycięstwa.

Forza Motorsport 6 Forza Motorsport 6

Wkrocz do świata Fortnite

W zestawie legendarny strój Mroczny Werteks i 500 V-dolców. V-dolce możesz wydać na nowe dodatki, takie jak stroje, lotnie, kilofy, emotki i karnety bojowe!*

Forza Motorsport 6 Forza Motorsport 6

Technologia Bluetooth®

Graj w swoje ulubione gry na komputerze i tablecie z systemem Windows 10.

Forza Motorsport 6 Forza Motorsport 6

Niestandardowe mapowanie

Niestandardowe mapowanie przycisków w aplikacji Akcesoria Xbox. Dodatkowo do kontrolera możesz podłączyć dowolny zgodny zestaw słuchawkowy ze standardowym 3,5-milimetrowym wejściem stereo.

*Ważne informacje:
  • Zawartość w grze: Strój Mroczny Werteks można odblokować tylko w dostępnych bezpłatnie trybach battle royale i kreatywnym (do pobrania osobno).
  • Aktualizacje systemu operacyjnego: mogą być wymagane. Więcej informacji można znaleźć na stronie xbox.com/xboxone/controller-OS.

    Funkcja mapowania przycisków: dostępna w aplikacji Akcesoria Xbox na konsolę Xbox One i na komputery z systemem Windows 10.
  •  
  •  

Charakterystyka

Platforma

Xbox One

Typ akcesorium

Kontroler Bezprzewodowy

Techniczne

Sposób podłączenia

Transmisja bezprzewodowa

Zasilanie

2 baterie AA

Przyciski

14

Zastosowane technologie

Wi-Fi

Inne

Kontroler bezprzewodowy zawiera ponad 40 innowacji w stosunku do wielokrotnie nagradzanego kontrolera do konsoli Xbox 360. Nowy port rozszerzeń z szybkim przesyłaniem danych, 14 przycisków, 4 spusty, 2 gałki analogowe, zasilanie 2x AA, zasięg 9 metrów.

Ogólne

Producent

Microsoft

Kolor

Granatowy

Okres gwarancji

12 miesięcy

Inne

WL3-00135

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera