Koszulka Star Wars Han Solo Fan rozmiar L

nr kat.: 1324571 DISNEY
Koszulka Star Wars Han Solo Fan rozmiar L.
Charakterystyka

Rodzaj

Koszulka

Przeznaczenie

Dla graczy

Ogólne

Producent

Disney

Kolor

Szary

Fizyczne

Rozmiar

L

5 na 5

Niezła sztuka ;)

4 maja jest Dzień Gwiezdnych Wojen. Przygotowaliście się już na to święto? Ja tak! Kupiłem genialną koszulkę Star Wars z artystyczną wizją Hana Solo na nadruku. I cóż z tego, że Saturn kojarzy się nam przede wszystkim z zakupami technologicznymi. Skoro w ofercie mają wysokiej jakości koszulkę z ładnym, ale i dobrze wykonanym nadrukiem, to dlaczego miałbym nie skorzystać? Zresztą, to również był na swój sposób technologiczny zakup. Dlaczego?

Po pierwsze, technologia wykonania koszulki - zarówno materiał, z jakiego została uszyta, jak i sposób naniesienia nadruku, to coś, co z całą pewnością mogę pochwalić. Tu mogę zacytować dwie cechy: "nowoczesność" oraz "wysoce zaawansowana jakość".

Po drugie, jak chyba każdy wie, Gwiezdne Wojny to bez najmniejszych wątpliwości nowoczesna technologia. Co prawda pierwszy film z tej serii został nakręcony w roku 1977, ale od początku pokazuje on zaawansowaną, kosmiczną technologię i od początku... wyznaczał trendy w kinematografii.

Ponadto dodam: koszulka leży na mnie dobrze. Nadruk, po kilku praniach, wygląda tak samo, jak koszulka wzięta świeżo ze sklepu - to znaczy, że trzyma się dobrze. Materiał jest przyjemny w dotyku, a co najważniejsze, również przyjemny w noszeniu. Człowiek nie przegrzewa się w nim, gdyż t-shirt "oddycha" i zapewnia odpowiednią wymianę powietrza z otoczeniem (to również zaawansowana technologia wykonania). Poza tym, design koszulki to w mojej ocenie prawdziwa, nowoczesna sztuka.

Taką sztukę lubię. Dlatego jedną sztukę kupiłem sobie, a drugą sztukę mojej ukochanej ;)

Aktualności

Więcej

Koszulka Star Wars Han Solo Fan rozmiar L
Koszulka Star Wars Han Solo Fan rozmiar L ×
Koszulka Star Wars Han Solo Fan rozmiar L

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]