Aktualności

więcej

2022-01-07

Przez cały rok warto obserwować najciekawsze premiery gier. Styczeń 2022 to jednak czas szczególnie sprzyjający poszukiwaniom. Czytaj dalej >

Więcej

2021-12-27

Interesują Cię nowe gry? 2022 rok przyniesie wiele ciekawych premier. W co warto zagrać w 2022 roku? Zobacz naszą listę najważniejszych premier!

Więcej

PlayStation 3 – trzecia generacja wirtualnej rozrywki od Sony


Pierwsza premiera Sony PlayStation 3 miała miejsce w listopadzie 2006 roku. Po ogromnym sukcesie jej poprzedniczki, konsola PS3 miała znacznie łatwiejszy start. W błyskawicznym tempie zgromadziła wokół siebie ogromną rzeszę fanów i do dziś jest jedną z najlepiej sprzedających się konsol do gier na całym świecie! Łączna liczba egzemplarzy gier sprzedanych na tę platformę wynosi ponad 947 tysięcy!


Konsolę dwukrotnie odświeżano: po raz pierwszy w 2009 roku, kiedy to do sprzedaży trafiła wersja Slim (mniejsza i lżejsza niż pierwowzór) oraz w 2012 – wraz z pokazaniem światu wersji Super Slim. Pierwsza konsola Sony PlayStation 3 na rynku polskim posiadała 60 GB pamięci i mogła odtwarzać programy i gry przeznaczone także dla PS2. Konsola PS3 to bezpośredni konkurent konsol siódmej generacji produkowanych przez innych producentów: Xbox 360 produkcji firmy Microsoft i konsoli Wii japońskiej marki Nintendo.


PS3 - zestaw na prezent


Jeśli wśród swoich bliskich masz zagorzałego fana kultowej już konsoli Sony, znalezienie dla niego ciekawego prezentu nie powinno być trudne. Przeglądając sklep MediaMarkt, natrafisz na prawdziwe perełki, które zachwycą nawet najbardziej wysublimowanych graczy.


Fan gier wyścigowych będzie zachwycony, jeśli pod choinką lub obok urodzinowego tortu znajdzie kierownicę lub pedały wykorzystywane do gier wyścigowych. Z kolei kupując mu dodatkowy kontroler, będziesz mógł liczyć na zaproszenie, aby dołączyć do gry.


Największy wybór akcesoriów do Sony PlayStation 3 w MediaMarkt


W MediaMarkt dbamy o to, żebyś zawsze znalazł u nas to, czego akurat szukasz. Zgromadzona przez nas oferta już teraz jest na tyle szeroka, że możesz zatracić się w niej bez reszty. Przejrzyj nasze akcesoria do PS3 i wybierz coś, co pozwoli Ci grać wygodniej, lepiej lub zwyczajnie czerpać z gry więcej frajdy. Skorzystaj z darmowej wysyłki lub odbierz swoje zamówienie w jednym z naszych sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w wielu miastach w całej Polsce. Czekamy na Ciebie!