Pady do PS3 - PlayStation 3 (4)

Sortuj według
Kontroler Bezprzewodowy
Czarny
Popularność
20 produktów
  • Kolor: Czarny
  • Typ akcesorium: Kontroler przewodowy
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h
  • Kolor: Czarny
  • Typ akcesorium: Kontroler Bezprzewodowy
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h
  • Kolor: Zielono-czarny
  • Typ akcesorium: Kontroler przewodowy
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h
  • Kolor: Czarny
  • Typ akcesorium: Kontroler przewodowy
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Kontrolery PS3 – pad gamingowy o wielu możliwościach


Aby rozpocząć fascynującą rozgrywkę, potrzebujemy nie tylko konsoli, lecz także odpowiedniego kontrolera. Dzięki niemu możemy w pełni sterować grywalną postacią, zatopić się w wirtualny świat ulubionych gier i dzięki temu przeżywać niezwykłe przygody. Pamiętaj jednak, aby do konsoli dobrać właściwy, kompatybilny pad. Niekoniecznie musi być tej samej firmy co sama konsola, możemy śmiało wybierać spośród sprzętów innych producentów. I tak do PlayStation 3 niezbędny będzie kontroler PS3 Sony, ale Twój wybór może paść także na marki, np. Trust, ISY czy też PDP. W MediaMarkt znajdziesz przewodowe i bezprzewodowe kontrolery PS3 od znanych producentów w atrakcyjnych cenach i różnych kolorach, tak abyś mógł dobrać pad do swojego indywidualnego gustu. Dodatkowo oferujemy częste promocje, dzięki którym koszt zakupu wybranych produktów staje się jeszcze niższy.


Na to zwróć uwagę podczas zakupu kontrolera PS3


Kupując kontroler do PS3, możesz zdecydować się na:


Kontroler przewodowy lub bezprzewodowy. Wielu graczy w pełni zadowoli kontroler przewodowy, jednak dla tych, którzy cenią sobie większą swobodę ruchu, zaprojektowano modele bezprzewodowe. Dzięki nim unikniesz też plączącego się kabla. Jeśli jednak zdecydujesz się na kontroler przewodowy, a jego kabel okaże się zbyt krótki, zawsze możesz wymienić go na dłuższy.


Kolor. Dzięki kontrolerowi możesz dopełnić swoją konsolę niepowtarzalnym designem. Dlatego też w MediaMarkt znajdziesz kontrolery PS3 czarne, niebieskie czy zielone, posiadające ciekawe wzory lub efekty świetlne.


Marka. W MediaMarkt oferujemy kontrolery PS3 popularnych marek, takich jak Trust, PDP czy ISY.


Gamepad PS3 – kontroler, który zamówisz online w MediaMarkt!


Gdy już wybierzesz swój idealny kontroler do PS3, możesz zakupić go w jednym z wielu naszych salonów lub też wejść do naszego sklepu internetowego i zamówić wybrany model online, bez wychodzenia z domu. W ten sposób zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze, ponieważ gwarantujemy szybką wysyłkę oraz bezpłatną dostawę.