MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Uchwyt Starlink: Battle for Atlas - Pakiet Uchwytu PS4

nr kat.: 1381106
Uchwyt Starlink: Battle for Atlas - Pakiet Uchwytu PS4
Uchwyt Starlink: Battle for Atlas - Pakiet Uchwytu PS4
  • Gatunek: Akcja , Science-fiction
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): 7
  • Platforma: PlayStation 4
  • Wersja językowa: Niepotwierdzona
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja


Starlink: Battle For Atlas - Pakiet Uchwytu

Rozszerz swoją przygodę poprzez pakiet uchwytu Starlink: Battle for Atlas.

W Starlink: Battle for Atlas możesz zaprosić znajomego, aby w każdej chwili wziął udział w kampanii. Dzięki lokalnemu trybowi współpracy dla dwóch graczy na dzielonym ekranie, możecie łączyć różne konfiguracje i wspólnie ocalić układ Atlas.

Pakiet uchwytu Starlink: Battle for Atlas to drugi uchwyt, dzięki któremu możesz grać ze znajomym lub członkiem rodziny, w lokalnym trybie współpracy.

Do zabawy z pakietami statków kosmicznych, pilotów i uzbrojenia, wymagany jest pakiet startowy Starlink: Battle for Atlas. Wszystkie zabawki modułowe Starlink działają wyłącznie z grą wideo Starlink: Battle for Atlas™ i uchwytem.

W Starlink: Battle for Atlas, poprowadź bohaterską drużynę międzygwiezdnych pilotów do walki o wyzwolenie układu gwiazdy Atlas spod jarzma Zapomnianego Legionu. Innowacyjne modułowe zabawki pozwalają ci budować niepowtarzalne statki kosmiczne, które można personalizować w każdej chwili i dostosowywać je do wyzwań, które czekają na ciebie w tej epickiej przygodzie w otwartym świecie.

Jak się bawić zabawkami modułowymi? Podepnij modułowe zabawki do uchwytu i zobacz, jak natychmiast ożywają w grze! Stwórz własny statek kosmiczny z szerokiego katalogu skrzydeł, kadłubów, uzbrojenia i pilotów. Dostosowuj się do wyzwań w czasie rzeczywistym.

Zastosowane technologie

7 7