MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 717

Zestaw słuchawkowy ASTRO A20 Szaro-zielony

nr kat.: 1407868
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Zestaw słuchawkowy ASTRO A20 Szaro-zielony
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Zestaw słuchawkowy ASTRO A20 Szaro-zielony
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Bezprzewodowe słuchawki A20
Wskocz na pole bitwy i przejmij kontrolę nad dźwiękiem gry! Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy A20 zapewnia przewagę nad konkurencją dzięki wierności dźwięku ukierunkowanej na gry. Wygodne, trwałe i bezprzewodowe oznaczają dłuższe sesje z grą.
Dostępne są wersje kompatybilne z:
xbox one
ps4
pc/mac
cechy
15+ godzin pracy baterii

Z ponad 15 godzinami pracy na baterii możesz spokojnie grać wiedząc, że Twój sprzęt jest gotowy do akcji i podoła maratonowym sesjom jakie cię czekają z ulubionymi grami.
astro audio

Standard ASTRO Audio został opracowany z profesjonalnymi graczami i projektantami gier, aby zapewnić przejrzystość i szczegółowość na każdej częstotliwości i poziomie głośności.
długotrwały komfort

Elastyczne, lekkie materiały i materiałowe poduszki na uszy oznaczają, że nigdy nie musisz się martwić o zmęczenie przez słuchawki, które przeszkodzi Ci w grze.
Astro Command Center

Dostosuj poziomy wejściowe / wyjściowe, dostosuj Bramkę Szumów i Sidetone oraz utwórz i udostępnij własne ustawienia EQ za pomocą tego bezpłatnego oprogramowania.
oprogramowanie do personalizacji
Oprogramowanie Astro Command Center pozwala profesjonalnym graczom i streamerom na dostowanie każdego parametru sygnałów wejściowych i wyjściowych MIXAMP PRO TR by mogli precyzyjnie skonfigurować go pod swój własny setup.
design