ABC CorelDRAW X7 PL

nr kat.: 1275100 HELION

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Baw się i pracuj z CorelDRAW X7 PL!
 
- Pierwsze kroki, czyli jak poruszać się w CorelDRAW i znaleźć właściwe narzędzia
- Rysunek wektorowy i jego zastosowania, czyli jak wykorzystać zalety CorelDRAW
- Praca na obiektach, czyli jak zmieniać obiekty i ich ustawienia, by osiągnąć wspaniałe efekty

CorelDRAW to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia grafiki użytkowej. Program jest stale ulepszany i rozwijany od dwudziestu lat, świetnie nadaje się do wykonywania wszelkich szyldów, bannerów, wizytówek czy rysunków technicznych. Jego założenia są jednak inne niż te, które przyświecały twórcom bardziej tradycyjnych programów graficznych — i dlatego wiele osób uważa, że CorelDRAW jest trudny w obsłudze. Nic bardziej mylnego! Otwórz tę książkę, a szybko zrozumiesz, dlaczego warto używać go na co dzień!

Ten podręcznik przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się projektować w programie CorelDRAW albo zobaczyć, jakie nowości wprowadza jego ostatnia wersja. Znajdziesz tu zarówno dokładne opisy czynności, które trzeba wykonać, by narysować obiekt, zastosować wypełnienie, zmienić kształt czy położenie każdego elementu obrazu, jak i wskazówki dotyczące pracy z bitmapami czy z tekstem. Zrozumiesz, na czym polega precyzyjne rysowanie oraz do czego służą warstwy. Sprawdź, jak piękne projekty możesz bez trudu wykonać w CorelDRAW!

•  Podstawy rysunku wektorowego
•  Praca z tekstem i tabelami
•  Wypełnienia i kontury
•  Precyzyjne rysowanie
•  Edycja krzywych
•  Modyfikacje obiektów
•  Praca z bitmapami
•  Warstwy

Wypróbuj CorelDRAW i zachwyć się jego mocą!
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

296

Rok Wydania

2015

ISBN

978-83-283-0003-3

Autor

Zimek Roland

Oprawa

Miękka

Format

16x23 cm

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Wydawca

Helion

ABC CorelDRAW X7 PL ×
ABC CorelDRAW X7 PL

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]