ABC komputera. Wydanie VIII

nr kat.: 1193381 HELION

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

 Zostań świadomym użytkownikiem komputera!

Zamierzasz kupić komputer? A może już go masz i nie wiesz, jak zacząć z niego korzystać? Przeraża Cię perspektywa poznawania zawiłości obsługi tego urządzenia? Niepotrzebnie!

Komputerów używają codziennie miliony ludzi. Dlaczego Ty nie miałbyś stać się jednym z nich? Współczesne komputery nie są już skomplikowanymi w obsłudze urządzeniami rodem z filmów science fiction, a ich użytkownicy to nie adepci czarnej magii. Popatrz, w czym mogą Cię wyręczyć. Pakiety biurowe pomogą Ci szybko i sprawnie przygotować korespondencję czy zestawienie domowych wydatków. Gry uprzyjemnią Ci deszczowe wieczory, a w niezmierzonych zasobach Internetu znajdziesz informacje na każdy interesujący Cię temat.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, sięgnij po książkę ABC komputera. Wydanie VIII. Autor wykorzystuje w niej swoje doświadczenie wykładowcy na kursach komputerowych i przedstawia tajniki pracy z komputerem. Dowiesz się stąd, jak wybrać komputer spełniający Twoje potrzeby i jaka wersja systemu operacyjnego Windows 8 będzie dla Ciebie najlepsza. System ten przełamuje bariery pomiędzy komputerami osobistymi i tabletami, a także łączy zalety klasycznego interfejsu obsługiwanego za pomocą klawiatury i myszy oraz intuicyjnego interfejsu dotykowego. Naprawdę, także Ty z łatwością możesz go opanować.

    Jak dokonać zakupu komputera i dobrać optymalny sprzęt?
    Jak korzystać z klawiatury i myszy?
    Jak poprawnie zainstalować i skonfigurować system operacyjny Windows 8?
    Jak działa nowy, rewolucyjny interfejs Modern UI (znany wcześniej jako Metro)?
    Jak nagrywać płyty CD i DVD za pomocą systemu Windows 8 i programu Nero 12?
    Jak ochronić komputer przed wirusami?
    Na czym polega obsługa pakietu Microsoft Office 2010 i 2013?
    Jak tworzyć grafiki przy użyciu komputera?
    Jak można wykorzystywać komputer dla rozrywki i edukacji?
    W jaki sposób podłączyć komputer do Internetu i korzystać z poczty elektronicznej?
    Jak używać przeglądarek Internet Explorer i Mozilla Firefox?

Dzięki temu podręcznikowi szybko nauczysz się korzystać ze środowiska Windows 8 oraz pakietu biurowego Microsoft Office. Znajdziesz tu również informacje o korzystaniu z poczty elektronicznej, przeglądarki WWW i programów antywirusowych, a także o nagrywaniu płyt CD i DVD. Odkryjesz ciekawe zastosowania Internetu (serwisy społecznościowe, fora dyskusyjne, portale pracy, portale aukcyjne i porównywarki cen).
Szybko i łatwo przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki pracy z komputerem!

Ogólne

Producent

Helion

Autor

Piotr Wróblewski

Ilość stron

360

Rok Wydania

2013

ISBN

978-83-246-6897-7

Oprawa

Miękka

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Seria

ABC

Wydawca

Helion

ABC komputera. Wydanie VIII ×
ABC komputera. Wydanie VIII

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]