Porównywarka (0)
PLN

Amsterdam. Przewodnik - Celownik

nr kat.: 1403675
Amsterdam. Przewodnik - Celownik
Amsterdam. Przewodnik - Celownik

Opis i specyfikacja

Wcześniej czy później na twoim wakacyjnym celowniku znajdzie się jedno z tych miast lub region, którego nie sposób pominąć podczas europejskich wojaży. Wtedy koniecznie weź ze sobą tom z tej serii, by bezbłędnie trafić tam, gdzie czeka na ciebie moc turystycznych wrażeń!
Kompaktowe Przewodniki-Celowniki Bezdroży zmieszczą się w podręcznym bagażu, a ich czytelny układ, z alfabetycznym leksykonem najważniejszych atrakcji i przejrzystymi odsyłaczami, barwnymi zdjęciami i ilustracjami, atlasem wbudowanym w spiralną, ułatwiającą korzystanie oprawą, wręcz zachęcają do samodzielnych wypraw w ich towarzystwie. Znakomite połączenie treści i formy, najwygodniejsze dla wszystkich, którzy cenią sobie swobodę i wolność wyboru.
Z przewodnikami Bezdroży prosto do celu!
Przewodnik-Celownik Amsterdam to: Atlas centrum miasta Alfabetyczny leksykon 108 największych atrakcji turystycznych Ponad 120 kolorowych fotografii Podstawowe informacje praktyczne Przejrzysty system odsyłaczy ... a wszystko po to, by w nieskrępowany sposób cieszyć się Amsterdamem, bezbłędnie trafiać do wybranych przez siebie celów, ułożyć własny plan zwiedzania, poznać i zobaczyć najciekawsze miejsca w mieście.

Ogólne

Producent

Helion (Mfk)

Ilość stron

168

Rok Wydania

2015

ISBN

978-83-283-0131-3

Autor

Katarzyna Byrtek

Oprawa

Miękka

Gatunek

Przewodnik

Seria

Przewodnik - celownik

Wydawca

Helion

Opinie

Amsterdam. Przewodnik - Celownik ×
Amsterdam. Przewodnik - Celownik

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy