Porównywarka (0)
PLN

Ania na uniwersytecie

nr kat.: 9999266614
Ania na uniwersytecie
Ania na uniwersytecie
Outlet Stan: dobry

Opis i specyfikacja

Wyjątkowa seria audiobooków prezentująca przygody i perypetie Ani z Zielonego Wzgórza, postaci dzięki której Lucy Maud Montgomery stała się pisarką znaną na całym świecie.
Kolejne wydania, wznowienia i filmy wciąż powstają i są nieustannie czytane przez nowe pokolenia fanów rudowłosej Ani.
"Ania na Uniwersytecie" - ta kolejna, trzecia już część przygód wrażliwej Ani Shirley ukazała się w 1915 roku. Bohaterka dorasta i aby kontynuować swą edukację, musi opuścić swoje ukochane Avonlea. Wyjeżdża do Redmond, gdzie rozpoczyna nowe życie - zostaje studentką uniwersytetu. Poznaje nowych przyjaciół i znajomych, a także adoratora, Roberta Gardnera. Jest rozdarta - między dawnym uczuciem do Gilberta, a emocjami związanymi z Robertem. Czy wyjdzie za tego drugiego?
Tego zdradzić nie możemy, musicie Państwo posłuchać kolejnego tomu powieści Lucy Maud Montgomery. Dodajmy tylko, że na uniwersytecie pojawiają się także Gilbert, Priscilla i Karol. W tej części Ania jest już dorosłą, młodą kobietą, ale nie traci - na szczęście - swoich zalet: wciąż ma bogatą wyobraźnię, jest szalona i niezwykle uczuciowa. To wszystko sprawia, że chce zostać pisarką i podejmuje pierwsze próby literackie. Walczy też o stypendium Thornburna, zdaje kolejne egzaminy oraz okazuje się pilną i zdolną studentką.

Ogólne

Producent

Mtj

Wydawca

MTJ Agencja Artystyczna

Rok Wydania

2018

Autor

Lucy Maud Montgomery

Czyta

Magdalena Fenning

Gatunek

Dla dzieci, Dla młodzieży, Powieść obyczajowa

Nośnik

MP3

Czas trwania

8:48:00

Ania na uniwersytecie ×
Ania na uniwersytecie

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy