Apteka Pana Boga. Porady i praktyka stosowania ziół leczniczych

nr kat.: 1162363

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Jest to popularne, nieprofesjonalne opracowanie, informujące o możliwościach ziołolecznictwa na podstawie pojedynczych przypadków skutecznego działania ziół obserwowanych przez autorkę, znaną austriacka propagatorkę ziołolecznictwa.
Książka M. Treben opisuje 30 gatunków roślin leczniczych oraz zachęca do ich zbioru. Pośród opisywanych gatunków wprowadza kilka w Polsce mniej znanych i popularnych, jak gatunki przytulii, wierzbownicę drobnokwiatową, szczawik zajęczy, obok znanych i uprawianych już w medycynie gatunków, jak rumianek, szałwia, tymianek i inne. Przypisywane przez autorkę niektórym gatunkom roślin właściwości lecznicze nie zawsze są zgodne z aktualnym stanem wiedzy.
Ogólne

Autor

Maria Treben

Ilość stron

118

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

20.5x29.5 cm

ISBN

978-83-7634-029-6

Wydawca

Ex Libris

Aktualności

Więcej

Apteka Pana Boga. Porady i praktyka stosowania ziół leczniczych ×
Apteka Pana Boga. Porady i praktyka stosowania ziół leczniczych

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]