Arkusz obserwacji dziecka 5-letniego

Arkusz obserwacji dziecka 5-letniego

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Arkusz obserwacji dziecka 5-letniego

  • Arkusz obserwacji dziecka 5-letniego
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Arkusz obserwacji dziecka 5-letniego

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Diagnostyka edukacyjna obejmuje arkusze obserwacji dziecka trzy- ,cztero- , pięcio- i sześcioletniego.<br>Karta obserwacji opracowana jest zgodnie z możliwościami rozwojowymi dziecka i oparta jest na kartach zawartych w pakiecie dziecka. <br>   - Nauczyciel otrzymuje materiał, który może wykorzystać do planowania pracy <br> - Materiał zawarty w opracowaniu nauczycielskim zawiera tabele podsumowujące wyniki całej grupy. <br> - Dokumentowanie pracy i diagnozowanie to zadania, które są podstawą ewaluacji wewnętrznej i zewnętrznej.<br> - Materiał na bazie którego nauczyciel opracuje program korygowania i wspierania rozwoju dziecka.<br> - Przeprowadzenie diagnozy na bazie kart pracy, to materiał wykorzystywany do dokumentowania obserwacji pedagogicznych ( zadanie zapisane w zalecanych warunkach i sposobie realizacji w podstawie programowej wychowania przedszkolnego). <br> - Karty pracy dziecka to obiektywny materiał.<br> - Zawiera arkusz obserwacji dziecka dla rodziców<br> Diagnoza przeprowadzona jest w sposób rzetelny i obiektywny.
Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); });}[/script]