Audiobook AGENCJA ARTYSTYCZNA MTJ Konrad Wallenrod Wydanie 2010

Audiobook AGENCJA ARTYSTYCZNA MTJ Konrad Wallenrod Wydanie 2010

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Audiobook AGENCJA ARTYSTYCZNA MTJ Konrad Wallenrod Wydanie 2010

  • Audiobook AGENCJA ARTYSTYCZNA MTJ Konrad Wallenrod Wydanie 2010
- + Dopasuj

Audiobook AGENCJA ARTYSTYCZNA MTJ Konrad Wallenrod Wydanie 2010

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Konrad Wallenrod to poetycka powieść historyczna, której autorem jest polski poeta, działacz i publicysta polityczny, nazywany poetą przeobrażeń oraz bardem słowiańskim, obok Juliusza Słowackiego oraz Zygmunta Krasińskiego uważany za największego poetę polskiego romantyzmu oraz literatury polskiej w ogóle, a nawet za jednego z największych na skalę europejską, Adam Mickiewicz. Utwór został wydany po raz pierwszy w 1828 roku. Tekst czytają Gustaw Holoubek i Ksawery Jasieński. Konrad Wallenrod jest jednym z najbardziej znanych i najszerzej oddziałujących utworów Mickiewicza. Powstał on w okresie zaborów i tego okresu dotyczył. Jednak ze względu na cenzurę, a także modny wówczas wzorzec powieści poetyckiej, pisarz zdecydował się na ubranie go w kostium historyczny i przeniesienie akcji w średniowiecze, na pogranicze krzyżacko-litewskie.
Ogólne

Producent

Mtj

Autor

Mickiewicz Adam Bernard

Czyta

Gustaw Holoubek , Ksawery Jasieński

Gatunek

Liryka

Nośnik

CD

Czas trwania

2h 15m

Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]