Bądź kozakiem i dbaj o siebie

nr kat.: 1269928 AGORA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Możemy narzekać na pogodę i strzykanie w kościach. Ale możemy również wziąć się za siebie i czerpać z życia jak najwięcej. Ja wybieram drugą opcję. Owszem, nie jestem już pierwszej młodości, też mnie bolą stawy, czasem coś strzyknie w krzyżu. Mimo to jestem szczęśliwym człowiekiem. To dzięki regularnym ćwiczeniom, po których czuję się świetnie i rozpiera mnie energia. Wy także spróbujcie i poćwiczcie ze mną. Szybko się przekonacie, że takie codzienne czynności jak wstawanie z fotela, prasowanie, odkurzanie czy wyjście na zakupy będą czystą przyjemnością. Do zdrowia - gotowi - start!
Władysław Kozakiewicz

Damian Bąbol
Wielbiciel sportu, zwłaszcza biegania. Redaktor serwisu PolskaBiega.pl, współpracownik Radia Złote Przeboje. Wcześniej pracował jako dziennikarz sportowy w redakcji `Gazety Wyborczej` w Łodzi i portalu Sport.pl. Jest autorem wielu reportaży.

`Bądź kozakiem i dbaj o siebie` to jego debiut książkowy.

Władysław Kozakiewicz
Legenda polskiego sportu, jeden z najlepszych tyczkarzy świata, trener i menedżer.
W 1973 r. po raz pierwszy został mistrzem i rekordzistą Polski. W trakcie kariery był ośmiokrotnym rekordzistą kraju, siedmiokrotnym mistrzem Polski, dwukrotnym rekordzistą świata. Mistrz olimpijski z Moskwy w 1980 r., gdzie pobił rekord świata. W 1985 r. wyjechał do Niemiec. Tam prowadzi z żoną Anną Kozakiewicz klinikę rehabilitacyjną.
Ogólne

Producent

Agora

Ilość stron

184

Rok Wydania

2015

ISBN

978-83-268-2221-6

Autor

Damian Bąbol, Władysław Kozakiewicz

Oprawa

Miękka ze skrzydełkami, oprawa broszurowa

Format

16x23.5 cm

ISBN

978-83-268-2221-6

Gatunek

Poradnik

Seria

Biblioteka Gazety Wyborczej

Wydawca

Agora SA

Aktualności

Więcej

Bądź kozakiem i dbaj o siebie ×
Bądź kozakiem i dbaj o siebie

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]