BEATLESI ZA KULISAMI SUKCESU

nr kat.: 1215648

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
`Wszystko, czego chcieliście się dowiedzieć o Czwórce z Liverpoolu.`
`The Independent`

`- Chłopaki, dokąd się wybieramy?
- Na szczyty!
- Jest jeszcze jakiś niezdobyty?
- Na szczyty list przebojów!`
Zawołanie bojowe Beatlesów z początku lat 60.

Beatlesi odmienili dwudziesty wiek. Choć od rozpadu zespołu upłynęło ponad czterdzieści lat, ich muzyka nadal nie ma sobie równych i cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Ich twórczość stanowi jedno ze szczytowych osiągnięć muzyki rozrywkowej. Byli pomysłowi, zręcznie operowali muzycznymi stylami, mieli wrodzone wyczucie i muzyczną intuicję. W ich przypadku to, co popularne, było jednocześnie najwyższych lotów. Zapoczątkowali także wiele trwałych zmian w kulturze.
W tej książce znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat zespołu, jego historii i artystycznej spuścizny. Dowiesz się więcej o utworach i filmach, które nagrali, o miejscach, gdzie dawali koncerty, a także o ludziach, którzy wywarli na nich największy wpływ. Znajdziesz tu również zbiór ciekawostek związanych z zespołem.
Dowiedz się, za co świat tak kocha Beatlesów.
Ogólne

Autor

Chris Ingham

Ilość stron

496

Rok Wydania

2013

Oprawa

oprawa twarda

Format

15x23 cm

ISBN

978-83-7778-330-6

Wydawca

G+J Książki

BEATLESI ZA KULISAMI SUKCESU ×
BEATLESI ZA KULISAMI SUKCESU

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]