Bellagrand

nr kat.: 1255617 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Zrezygnowali ze wszystkiego, by być razem, lecz miłość była tylko początkiem...

Gina, imigrantka z Włoch, niezależna, wrażliwa i silna, rozpaczliwie pragnie założyć rodzinę. Pochodzący z bostońskich wyższych sfer Harry, idealista i działacz polityczny, chce stworzyć lepszy świat. Połączeni namiętnością, miotają się, kłócą i łamią sobie serca, by w końcu stanąć w obliczu ostatecznego wyboru, który na zawsze przypieczętuje ich los.

Wspólna podróż prowadzi ich przez cztery dekady i dwa kontynenty, przez chwile triumfu i zamętu, od nękanych strajkami uliczek Lawrence w stanie Massachusetts po wykładane marmurem sale i sekretne drzwi tajemniczej rezydencji o nazwie Bellagrand.

Autorka bestsellerów Paulina Simons stworzyła kolejną frapującą sagę o złamanych sercach i odkupieniu, poruszającą opowieść o miłości, która doprowadziła do Jeźdźca miedzianego.

`Przygotujcie się na potężny ładunek emocji - w jednej chwili będziecie szlochać, by zaraz potem śmiać się przez łzy`.

Company

`Simons ukazuje słabości rodziny i ludzkiej natury i udowadnia, że w życiu liczą się przede wszystkim uczciwość i lojalność`.

Good Reading

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

512

Rok Wydania

2014

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14.5x20.5 cm

ISBN

978-83-7943-587-6

Wydawca

Świat Książki

Autor

Paullina Simons

Aktualności

Więcej

Bellagrand ×
Bellagrand

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]