Porównywarka (0)
PLN

Błękitny dym

nr kat.: 1432038
Błękitny dym
Błękitny dym

Opis i specyfikacja

Błękitny dym to opowieść o porażającym do bólu strachu, wielkiej miłości i więzach, które pozwalają przetrwać najczarniejsze chwile.

Nocny pożar rodzinnej pizzerii zmienia życie małej Reeny Hale. Sąsiedzi i przyjaciele pomagają właścicielom odbudować i wyremontować lokal. Policja aresztuje podpalacza, który trafia na kilka lat do więzienia.

Reena, zauroczona brutalnym pięknem ognia, postanawia już na zawsze związać z nim swoje życie. Po kilkunastu latach zostaje funkcjonariuszką wydziału podpaleń policji w Baltimore. Nie tylko ona dostrzega moc płomieni. Pojawia się ktoś, kto postanowia wykorzystać je do siania zniszczenia. Mnożą się tragiczne wydarzenia, giną ludzie. Pętla wokół dziewczyny powoli się zaciska. Śmiertelne niebezpieczeństwo zagraża ukochanemu Reny, Bowenowi, a wkrótce jej samej.

Nora Roberts urodziła się w 1950 roku w Silver Spring w stanie Maryland (USA). Pierwszą powieść wydała w 1981 roku. Najpierw pisała wspaniałe romanse. Po pewnym czasie przerzuciła się na oryginalne, świetnie skonstruowane powieści, w których doskonale udało jej się połączyć wątki romansowe, przygodowe, sensacyjne i przygodowe. Każda z nich weszła na listy bestsellerów.

Ogólne

Producent

Dressler Dublin

Ilość stron

496

Rok Wydania

2020

ISBN

978-83-813-9691-2

Autor

Nora Roberts

Oprawa

Miękka

Gatunek

Proza

Wydawca

Świat Książki

Opinie

Błękitny dym ×
Błękitny dym

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy