Błoto. Cykl Stalowe szczury. Tom 1

nr kat.: 1261920 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Wiosna 1922. Samobójcze natarcie na pozycje przeciwnika po raz kolejny prowadzi kapral Reinhardt i jego kompania karna – kundle wojny, dezerterzy, podpalacze i najgorsze szumowiny. Straceńcy gotowi na wszystko.

- Na pozycje! – warknął Kurt. Linia złamała się, rozsypała, gdy żołnierze zaczęli ustawiać się przy drabinkach. Widać było, że część odsuwa się od nich jak najdalej, podczas gdy inni z pewną desperacją przepychają się jak najbliżej. „Chcą mieć to już za sobą”, pomyślał sobie Reinhardt. Rozumiał ich aż nadto dobrze, być może postępowałby podobnie, gdyby tylko miał gwarancję, że postrzał byłby równoznaczny z szybką i bezbolesną śmiercią.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Autor

Michał Gołkowski

Ilość stron

400

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa zintegrowana

Format

14.5x21 cm

ISBN

978-83-7964-048-5

Wydawca

Fabryka Słów

Aktualności

Więcej

Błoto. Cykl Stalowe szczury. Tom 1 ×
Błoto. Cykl Stalowe szczury. Tom 1

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]