Boba Fett: Śmierć, kłamstwa i zdrada

nr kat.: 1308041 EGMONT
W całej galaktyce gdziekolwiek spotykali się uciekinierzy czy spiskowali przestępcy jedno imię wypowiadano ściszonym głosem... Niektórzy twierdzili, że jest wojownikiem z Mandalory, inni, że nosi mandaloriańską zbroję jedynie ze względu na jej niezrównane zabójcze właściwości. Prawdy nie dało się dojść, bo nikt nie widział twarzy, która spoglądała bezlitosnymi oczyma spod poobijanego hełmu... A przynajmniej nikt, kto przeżył, by o tym opowiedzieć.
Boba Fett epizodyczny bohater klasycznej trylogii Star Wars szybko stał się wśród fanów postacią kultową.
Komiks Wagnera i Kennedyego to jeden z ważniejszych artystycznych hołdów złożonych najsłynniejszemu łowcy nagród w odległej galaktyce. W kolekcji STAR WARS LEGENDY prezentujemy najciekawsze pozycje z dorobku wydawnictwa Dark Horse Comics, które przez ćwierć wieku publikowało komiksy osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Ogólne

Producent

Egmont

Ilość stron

144

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-281-1067-0

Autor

John Wagner

Oprawa

Miękka ze skrzydełkami

Gatunek

Komiks

Seria

Star Wars Legendy

Wydawca

Egmont

Aktualności

Więcej

Boba Fett: Śmierć, kłamstwa i zdrada
Boba Fett: Śmierć, kłamstwa i zdrada ×
Boba Fett: Śmierć, kłamstwa i zdrada

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]