Bogusław Mec. Bim, Bam, Bom, Mogę Wszystko!

nr kat.: 1201586

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Życie Bogusława Meca było ciekawsze niż jego twórczość, mówią bliscy. Piosenkarz, który zasłynął utworem `Jej portret` nie akceptował wad, zarówno u siebie jak i u innych. Istnieje tylko czerń i biel - powtarzał. W życiu i na scenie chciał panować nad emocjami ludzi. Wtedy czuł się bezpiecznie.
Ta książka nie jest opowieścią o estradzie, o piosenkach i piosenkarzach. To przejmująca historia człowieka, który od najmłodszych lat musiał walczyć o akceptację. Kochał i niszczył. Budził podziw i zrażał do siebie innych. To także zapis niezwykłej i trudnej miłości do Joli, która przez ponad trzydzieści lat wyciągała go z różnych piekieł.
Ogólne

Autor

Maciej Wasilewski

Ilość stron

248

Rok Wydania

2013

Oprawa

oprawa zintegrowana

Format

14x22 cm

ISBN

978-83-268-1252-1

Wydawca

Bellona/Agora

Aktualności

Więcej

Bogusław Mec. Bim, Bam, Bom, Mogę Wszystko! ×
Bogusław Mec. Bim, Bam, Bom, Mogę Wszystko!

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]