C# 6.0. Leksykon kieszonkowy

C# 6.0. Leksykon kieszonkowy

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

C# 6.0. Leksykon kieszonkowy

  • C# 6.0. Leksykon kieszonkowy
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

C# 6.0. Leksykon kieszonkowy

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Niniejsza książka jest zwięzłym i praktycznym kompendium. Zawiera dokładnie to, co powinna — bez nudnych wywodów i niepotrzebnych dywagacji. Może posłużyć jako podręcznik do nauki C# lub jako poręczna ściągawka, pozwalająca na szybkie odnalezienie odpowiedzi. Jeśli tylko znasz podstawy programowania w Javie, C++ lub w poprzednich wersjach C# i chcesz bez większych problemów przystąpić do programowania w C# 6.0, to trzymasz w ręku właściwą książkę.

C# został zaprojektowany jako obiektowy język programowania z kontrolą typów. C# w wersji 6.0 jest dojrzałą technologią, narzędziem, dzięki któremu można efektywnie pisać bezpieczny, przejrzysty i wydajny kod. Język ten z założenia ma być prosty w stosowaniu, niekiedy jednak programista potrzebuje pomocy: trzeba szybko coś sprawdzić, upewnić się co do przyjętych rozwiązań, przypomnieć sobie rzadziej używaną konstrukcję. 

W leksykonie przedstawiono:
- podstawy języka C#,
- zagadnienia zaawansowane, w tym przeciążanie operatorów, typy uogólnione i ograniczenia, wyrażenia lambda, domknięcia i inne,
- stosowanie technologii LINQ w pracy na kolekcjach danych,
- wiązania dynamiczne i funkcje asynchroniczne,
- wskaźniki, atrybuty, dyrektywy preprocesora i wiele innych zagadnień.
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

200

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-283-2446-6

Autor

Ben Albahari , Joseph Albahari

Oprawa

Miękka

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Wydawca

Helion

Mysz komputerowa to wynalazek z 1964 roku, który od tego czasu, szczególnie przez ostatnie lata, wyraźnie ewoluował. Pozornie proste urządzenie, zyskało szereg udogodnień, które ułatwiają codzienną pracę lub grę, a wybór zrobił się naprawdę ogromny.

Twardy dysk to jeden z najważniejszych elementów w komputerze. Patrząc na specyfikację sprzętu, obok karty graficznej, procesora czy pamięci RAM, warto zwrócić uwagę właśnie na dysk. Dlaczego? Bo to często kluczowy element, decydujący o komforcie pracy na co dzień.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]