MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Całe szczęście jestem kobietą

nr kat.: 1399103
Całe szczęście jestem kobietą
Całe szczęście jestem kobietą
Taniej do -99%

Opis i specyfikacja

Kobieta może się realizować, dokonując różnych wyborów – jako żona albo singielka, z dziećmi lub bez nich, zostając w domu albo wybierając karierę. Może to wszystko połączyć lub nie. Mamy wiele możliwości rozwoju, ogromny potencjał i siłę, a co najważniejsze – wszystko zależy od nas.
Spotykając się z bohaterkami, które naszym zdaniem mądrze przechodzą drogę, którą same sobie wyznaczają, chciałyśmy zainspirować inne kobiety do działania i do poszukiwania własnej ścieżki – Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano.
Całe szczęście jestem kobietą to 10 inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację.
Jak wygląda ich codzienność? Jak sobie radzą z sukcesami i porażkami? Jak się regenerują? Skąd czerpią energię? Czy wierzą w work-life balance? Jak budują relacje z partnerami? Czym według nich jest kobiecość? Co sądzą o macierzyństwie?
Wśród rozmówczyń znajdują się Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Beata Sadowska i Grażyna Torbicka.

Ogólne

Producent

Agora

Ilość stron

304

Rok Wydania

2019

ISBN

978-83-268-2778-5

Autor

Roma Gąsiorowska, Sylwia Stano

Oprawa

Miękka

Gatunek

Reportaż, Zbiór wywiadów

Wydawca

Agora

Opinie

Całe szczęście jestem kobietą ×
Całe szczęście jestem kobietą

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy