CIAZA POROD MACIERZYNSTWO OP

nr kat.: 1188867

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Kompletny poradnik od poczęcia do szóstego roku życia dziecka konsultowany i polecany przez Polskie Towarzystwo Położnych.
Kiedy odkryjesz, że zostaniesz mamą, w twojej głowie pojawiają się niezliczone pytania i wątpliwości, które chciałabyś jak najszybciej wyjaśnić. Niniejsza publikacja okaże się ogromnie przydatna: nauczy cię, jak radzić sobie z różnymi zmianami, jakie zachodzą w organizmie w trakcie ciąży, a także pomoże spokojnie i świadomie przeżyć moment narodzin oraz proces rozwoju twojego dziecka. Książka zawiera wszystkie niezbędne informacje, które będą pomocne podczas ciąży, w trakcie porodu oraz w ciągu sześciu pierwszych lat życia twojego dziecka.
To kompletny przewodnik na temat zdrowia i macierzyństwa, dzięki któremu będziesz mogła odkrywać uroki tego wspaniałego doświadczenia, jakim jest posiadanie dziecka.
Ogólne

Autor

Giuseppe Sparnacci, Paolo Sarti

Ilość stron

292

Rok Wydania

2013

Oprawa

oprawa twarda

Format

23.5x26.5 cm

ISBN

978-83-7544-543-5

Wydawca

Rea

Aktualności

Więcej

CIAZA POROD MACIERZYNSTWO OP ×
CIAZA POROD MACIERZYNSTWO OP

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]