Ciekawski przedszkolak. Ćwiczę rękę. Lwia straż

nr kat.: 1312628 AMEET
"Ćwiczę rękę" to książki serii "Ciekawski przed­szkolak", w której autorzy skupiają się na zadaniach wspomagających trening motoryki małej. Rozwiązując ćwiczenia, dziecko doskonali precyzję rysowania i odwzorowywania szlaczków, logiczne myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną. Są to umiejętności kluczowe w dalszej edukacji.
"Ciekawski przedszkolak" to doskonały pomysł na połączenie nauki z zabawą i pomoc dla rodziców, którzy wspierają wszechstronny rozwój swoich dzieci.

"Ciekawski przedszkolak" to jeden z elementów programu edukacyjnego "Ciekawski". W jego skład wchodzą opracowane przy udziale pedagogów serii:
  • Ciekawski bobas,
  • Ciekawski maluch,
  • Ciekawski przedszkolak.
Ogólne

Producent

Ameet

Ilość stron

32

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-253-2338-7

Autor

Praca zbiorowa

Oprawa

Miękka

Gatunek

Dla dzieci

Seria

Ciekawski Przedszkolak, Ćwiczę rękę, Lwia Straż

Wydawca

Ameet

Aktualności

Więcej

Ciekawski przedszkolak. Ćwiczę rękę. Lwia straż
Ciekawski przedszkolak. Ćwiczę rękę. Lwia straż ×
Ciekawski przedszkolak. Ćwiczę rękę. Lwia straż

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]