Ciekawski przedszkolak. Ćwiczę rękę. Lwia straż

nr kat.: 1312628 AMEET
"Ćwiczę rękę" to książki serii "Ciekawski przed­szkolak", w której autorzy skupiają się na zadaniach wspomagających trening motoryki małej. Rozwiązując ćwiczenia, dziecko doskonali precyzję rysowania i odwzorowywania szlaczków, logiczne myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną. Są to umiejętności kluczowe w dalszej edukacji.
"Ciekawski przedszkolak" to doskonały pomysł na połączenie nauki z zabawą i pomoc dla rodziców, którzy wspierają wszechstronny rozwój swoich dzieci.

"Ciekawski przedszkolak" to jeden z elementów programu edukacyjnego "Ciekawski". W jego skład wchodzą opracowane przy udziale pedagogów serii:
  • Ciekawski bobas,
  • Ciekawski maluch,
  • Ciekawski przedszkolak.
Ogólne

Producent

Ameet

Ilość stron

32

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-253-2338-7

Autor

Praca zbiorowa

Oprawa

Miękka

Gatunek

Dla dzieci

Seria

Ciekawski Przedszkolak, Ćwiczę rękę, Lwia Straż

Wydawca

Ameet

Ciekawski przedszkolak. Ćwiczę rękę. Lwia straż
Ciekawski przedszkolak. Ćwiczę rękę. Lwia straż ×
Ciekawski przedszkolak. Ćwiczę rękę. Lwia straż

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]