Ciekawski Przedszkolak. Samoloty. Cyfry

nr kat.: 1242949 AMEET

Weź udział w wyścigu po wiedzę! Razem z Dustym Popylaczem i innymi bohaterami filmu „Samoloty” pokonuj kolejne etapy, rozwiązując ciekawe zadania i wklejając naklejki. W takim towarzystwie poznawanie cyfr będzie nie tylko wyzwaniem, ale i przyjemnością. Gotowy? 3,2,1… Start! Ciekawski Przedszkolak to jeden z elementów programu edukacyjnego Ciekawski. W jego skład wchodzą opracowane przy udziale pedagogów serie: Ciekawski Bobas, Ciekawski Maluch, Ciekawski Przedszkolak.
W książkach z serii Ciekawski Przedszkolak autorzy skupiają się na wprowadzeniu zagadnień kluczowych w dalszej edukacji szkolnej. Odpowiednio dobrany do wieku poziom trudności zadań sprawia, że dziecko dostrzega swoje postępy, co motywuje je do dalszej pracy. Ciekawski Przedszkolak to dokonały pomysł na połączenie nauki z zabawą i pomoc dla rodziców, którzy wspierają wszechstronny rozwój swoich dzieci.

Ogólne

Producent

Ameet

Ilość stron

24

Rok Wydania

2014

ISBN

978-83-253-1645-7

Oprawa

Miękka

Format

20.5x29 cm

Gatunek

Dla dzieci, Kolorowanka

Seria

Ciekawski Przedszkolak

Wydawca

Ameet

Aktualności

Więcej

Ciekawski Przedszkolak. Samoloty. Cyfry
Ciekawski Przedszkolak. Samoloty. Cyfry ×
Ciekawski Przedszkolak. Samoloty. Cyfry
Ciekawski Przedszkolak. Samoloty. Cyfry
Ciekawski Przedszkolak. Samoloty. Cyfry

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]