Conan i skrwawiona korona

nr kat.: 9268416

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Conan jest jednym z największych literackich bohaterów w historii - człowiekiem z mieczem, który sieje śmierć i zniszczenie pośród krain epoki hyboryjskiej, mierząc się z potężnymi czarnoksiężnikami, zabójczymi potworami oraz armią bezlitosnych złodziei i łajdaków.

Ten ilustrowany tom składa się z trzech z najdłuższych i najsłynniejszych opowieści o Conanie (`Ludzie Czarnego Kręgu`, `Godzina Smoka` i `Wiedźma się narodzi`) - dwie z nich zaczerpnięte są bezpośrednio z maszynopisów Howarda. Zawiera też zbiór wcześniej niepublikowanych i rzadko udostępnianych autorskich szkiców, notatek i wcześniejszych wersji tekstów. Wierni wielbiciele, jak i nowi czytelnicy będą zgodni co do tego, iż `Conan i skrwawiona korona` zasługuje na honorowe miejsce na półce każdego prawdziwego miłośnika fantasy.

Najczystszy, nieprzerabiany Howard w najlepszym wydaniu!
Ogólne

Autor

Robert E. Howard

Ilość stron

520

Rok Wydania

2012

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

15x22.5 cm

ISBN

978-83-7510-882-8

Wydawca

Rebis

Aktualności

Więcej

Conan i skrwawiona korona ×
Conan i skrwawiona korona

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]