Czasem czuły, czasem barbarzyńca

nr kat.: 1326277 AGORA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Przewodnik po męskości - pisany przez mężczyzn dla mężczyzn
Kim jest współczesny mężczyzna, a kim chciałby być? Jak postrzegają samych siebie, a jak widzą ich kobiety? Jaki wpływ na bycie mężczyzną mają ojcowie, a jaki matki? Co znaczy być „wyraźnym” mężczyzną? Czym jest „długa, ciemna noc penisa”? Co kryje się za ucieczką w pracę, a co za podniesieniem ręki na partnerkę?
Tomasz Kwaśniewski - reporter Dużego Formatu, autor m.in. Dziennika ciężarowca i Jacek Masłowski - psychoterapeuta, coach, jeden z założycieli Fundacji Masculinum rozmawiają o tym jak być mężczyzną w naszych czasach : o ojcu, o miłości, o dojrzewaniu, o seksie, rodzicielstwie, pracy, zdrowiu.
Ta szczera - chwilami boleśnie – męska rozmowa zaskakuje, bulwersuje i obala stereotypy - zdziwi mężczyzn, oburzy kobiety, a wszystkich razem z całą pewnością poruszy.
Ogólne

Producent

Agora

Ilość stron

248

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-268-2480-7

Autor

Jacek Masłowski, Tomasz Kwaśniewski

Oprawa

Miękka ze skrzydełkami

Gatunek

Psychologia, Reportaż

Wydawca

Agora SA

5 na 5

Poważna sprawa

Książka, którą każdy mężczyzna powinien przeczytać. Poruszająca ważne i głębokie tematy w bardzo ciekawy i przystępny sposób rozmowy dwóch mężczyzn. Jest o czym myśleć i co rozważać, a co najważniejsze co zmienić.

Aktualności

Więcej

Czasem czuły, czasem barbarzyńca ×
Czasem czuły, czasem barbarzyńca

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]