MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Czerwony Pająk. Cykl Cztery żywioły. Tom 4

nr kat.: 1373338
Czerwony Pająk. Cykl Cztery żywioły. Tom 4
Czerwony Pająk. Cykl Cztery żywioły. Tom 4
Taniej do -99%

Opis i specyfikacja

Córka Saszy Załuskiej zostaje uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udaje się jej odnaleźć. Prywatne śledztwo Saszy wykazuje, że porwanie dziewczynki jest powiązane z zagadkowym samobójstwem byłego oficera wywiadu, pseudonim Dziadek, niegdyś przełożonego Załuskiej. To w jego posiadaniu znajdowało się archiwum kompromitujące najważniejszych polskich polityków. Teraz jednak dokumenty zniknęły. W ich poszukiwaniach biorą udział wszystkie zainteresowane strony – zarówno mafiosi, jak i politycy oraz służby specjalne – a komuś niezwykle zależy na tym, żeby to właśnie Sasza je odnalazła. Porywacze wiedzą, że aby ocalić życie córki, Załuska zgodzi się na wszystko.

W starej torpedowni w Gdyni nurek amator znajduje zwłoki kobiety, która do złudzenia przypomina Załuską, ma dokumenty na to nazwisko i jest ubrana w jej kurtkę. Jeszcze zanim badanie DNA potwierdzi tożsamość ofiary, komendant Robert Duchnowski rozpoznaje ciało…

Czerwony Pająk to ostatnia – po Pochłaniaczu, Okularniku i Lampionach – część serii z profilerką Saszą Załuską. Kolejne portrety psychologiczne zbrodniarzy krok po kroku prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy z własnej przeszłości.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

13x20.5 cm

ISBN

978-83-287-0960-7

Wydawca

Muza SA

Autor

Katarzyna Bonda

Opinie

Czerwony Pająk. Cykl Cztery żywioły. Tom 4 ×
Czerwony Pająk. Cykl Cztery żywioły. Tom 4

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy