Czy jesteś psychopatą? Fascynująca podróż po świecie obłędu

Czy jesteś psychopatą? Fascynująca podróż po świecie obłędu

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Czy jesteś psychopatą? Fascynująca podróż po świecie obłędu

  • Czy jesteś psychopatą? Fascynująca podróż po świecie obłędu
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Czy jesteś psychopatą? Fascynująca podróż po świecie obłędu

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

To książka o obłędzie.

(...)

– Oni twierdzą, że jesteś psychopatą – wypaliłem.

Tony westchnął ze zniecierpliwieniem.

– Nie jestem psychopatą – zapewnił.

Zapadła cisza.

– Skąd wiesz? – zapytałem.

– Mówi się, że psychopaci nie odczuwają wyrzutów sumienia. Ja odczuwam i to mocno. Ale kiedy im to mówię, odpowiadają, że psychopaci tylko udają takie uczucia. – Tony przerwał. – To jakaś czarna magia – powiedziało chwili. – Odwracają wszystko do góry nogami.

(...)

Charakterystyczne poczucie humoru, urok osobisty Jona i jego wrodzona dociekliwość spra­wiają, że książka Czy jesteś psychopatą? wciąga od pierwszych stron. Ta pozornie rozrywkowa lektura wydobywa na światło dzienne niewygodne prawdy i zachęca do stawiania pytań o to, jak definiować normalność w świecie, w którym coraz częściej ocenia się nas po naszych naj­bardziej skrajnych zachowaniach.

Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); });}[/script]