Dekalog szczęścia

nr kat.: 1285819 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Dekalog szczęścia

Zbiór krótkich, inspirujących rozmów ze znanymi psychologami, coachami, uzupełnionych zabawnymi anegdotami i prostymi, życiowymi poradami. Każdy z nich wniesie do dekalogu swoje doświadczenia i wskazówki:

Katarzyna Miller opowie o radości życia, która jest możliwa, nawet wtedy, gdy dokucza samotność. Wojciech Eichelberger pokaże, jak cieszyć się z upływającego czasu. Maria Rotkiel udzieli wskazówek do stworzenia własnego przepisu na szczęście. Miłosz Brzeziński pomoże upolować szczęście w godzinach pracy, a Jagna Ambroziak - znaleźć je w przyjaźni. Krzysztof Korona opowie o odkrywaniu uroków intymności we dwoje.

Rozmówcy autorki to nie tylko wybitni specjaliści, ale wyjątkowi ludzie. Rozmowy z nimi pomogą Ci odnaleźć radość życia. W każdej z nich znajdziesz właściwe dla siebie słowa lub odkryjesz, coś o czym zapomniałeś, a przecież było takie ważne....

Rozmowy toczą się wokół różnych dziedzin i okresów naszego życia

- Jak być szczęśliwym na różnych etapach życia (w okresie młodości, kryzysu 30-latka, kryzysu wieku średniego i starości. Także - w różnych porach roku: wiosną i jesienią itp.).
- Jak osiągnąć szczęście w miłości (inna jest miłość młodzieńcza, inna dojrzała)
- Czy możliwe jest szczęście w pracy.
- Czy zawsze odnajdujemy szczęście w rodzicielstwie.
- Co daje nam szczęście w przyjaźni.
- Czy można odnaleźć szczęście w samotności.
- Czy jesteśmy szczęśliwi w wolnym czasie (i w święta).
- Jak wypracować szczęście, kiedy trzeba wciąż zaczynać od początku, kiedy wszystko się wali.
- Od czego zależy szczęście w rodzinie (i kiedy jej nie ma).
- Czy można być szczęśliwym w chorobie (swojej i kogoś bliskiego).

Beata Pawłowicz - dziennikarka, pisarka, poetka. Autorka poradnika czerpaniu szczęścia z pracy - Po szczęście do pracy. Związana z magazynem Zwierciadło.

Aktualności

Więcej

Dekalog szczęścia ×
Dekalog szczęścia

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]