Disney - Ucz się z nami. Zabawa z naklejkami. Kraina lodu 5+

nr kat.: 1277725 AMEET
Disney Ucz się z nami. Zabawa z naklejkami to książka, która w przyjemny sposób pomoże dzieciom rozpoczynającym przygodę z nauką rozwinąć kluczowe dla nich umiejętności. W książce zostały zawarte zadania o zróżnicowanej tematyce, dzięki czemu najmłodsi nauczą się rozpoznawać kolory i kształty, a także litery i cyfry. Podczas zabawy dzieci będą doskonalić zdolności manualne, ćwiczyć spostrzegawczość i logiczne myślenie. Na zakończenie każdego zadania mały uczeń może wkleić naklejkę-nagrodę ze specjalnymi gratulacjami od swoich ulubionych bohaterów.
 
 
Disney Uczy to edukacyjny program przeznaczony do indywidualnej pracy rodzica z dzieckiem, którego celem jest nauka przez zabawę. Opracowany w oparciu o nową podstawę programową, stanowi doskonałe uzupełnienie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Materiały i ćwiczenia zostały dobrane tak, aby zapewnić efektywny sposób uczenia się. Zastosowana w zadaniach metoda stopniowania trudności pozwala dziecku skutecznie opanować kluczowe umiejętności niezbędne w jego dalszej edukacji.
Ogólne

Producent

Ameet

Ilość stron

18

Rok Wydania

2015

ISBN

978-83-253-1945-5

Autor

Praca zbiorowa

Oprawa

Miękka

Gatunek

Dla dzieci

Seria

Disney Ucz się z nami, Kraina Lodu

Wydawca

Ameet

Aktualności

Więcej

Disney - Ucz się z nami. Zabawa z naklejkami. Kraina lodu 5+
Disney - Ucz się z nami. Zabawa z naklejkami. Kraina lodu 5+ ×
Disney - Ucz się z nami. Zabawa z naklejkami. Kraina lodu 5+

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]