Disney. Ucz się z nami. Zadania do zmazywania. Jej Wysokość Zosia 4+

nr kat.: 1277730 AMEET

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Zosia zaprasza Cię do fantastycznej zabawy! Wraz z nią będziesz mógł projektować, ozdabiać i rozwiązywać zadania - a wszystko to za pomocą dołączonego do książeczki ścieralnego mazaka. Za każdym razem, kiedy skończysz, wystarczy użyć gąbeczki, by wyczyścić stronę i zacząć zabawę od początku! Odkryj, ile możliwości zabawy stwarza Twoja książka ze ścieralnymi stronami i magicznym mazakiem!
 
 
Disney Uczy to edukacyjny program przeznaczony do indywidualnej pracy rodzica z dzieckiem, którego celem jest nauka przez zabawę. Opracowany w oparciu o nową podstawę programową, stanowi doskonałe uzupełnienie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Materiały i ćwiczenia zostały dobrane tak, aby zapewnić efektywny sposób uczenia się. Zastosowana w zadaniach metoda stopniowania trudności pozwala dziecku skutecznie opanować kluczowe umiejętności niezbędne w jego dalszej edukacji.
Ogólne

Producent

Ameet

Ilość stron

16

Rok Wydania

2015

ISBN

978-83-253-3201-0

Autor

Praca zbiorowa

Oprawa

Miękka

Gatunek

Dla dzieci

Seria

Disney Ucz się z nami, Jej Wysokość Zosia, Zadania do zmazywania

Wydawca

Ameet

Aktualności

Więcej

Disney. Ucz się z nami. Zadania do zmazywania. Jej Wysokość Zosia 4+ ×
Disney. Ucz się z nami. Zadania do zmazywania. Jej Wysokość Zosia 4+

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]