Django. Praktyczne tworzenie aplikacji sieciowych

Django. Praktyczne tworzenie aplikacji sieciowych

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Django. Praktyczne tworzenie aplikacji sieciowych

  • Django. Praktyczne tworzenie aplikacji sieciowych
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Django. Praktyczne tworzenie aplikacji sieciowych

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Django to bardzo przydatne narzędzie ułatwiające pisanie aplikacji sieciowych w języku Python. Jest uważane za framework, który łączy wielkie możliwości z prostotą użytkowania. Pozwala na szybkie tworzenie oprogramowania na podstawie przejrzystych i praktycznych projektów. To atrakcyjne rozwiązanie dla programistów zarówno początkujących, jak i doświadczonych.

Książka, którą trzymasz w rękach, jest znakomitym podręcznikiem pisania aplikacji sieciowych w Django. Krok po kroku pokazano tu pełny proces tworzenia profesjonalnego oprogramowania, a przykładami, na których oparto poszczególne rozdziały, są rzeczywiste projekty aplikacji. Dzięki takiemu podejściu można bardzo szybko zapoznać się z frameworkiem, nauczyć się rozwiązywania często występujących problemów i w naturalny sposób stosować najlepsze praktyki programistyczne. Autorzy pokazali również, w jaki sposób w projektach Django stosować kilka popularnych technologii związanych z aplikacjami sieciowymi.

Najważniejsze zagadnienia omówione w książce:
- przygotowanie środowiska i wprowadzenie do frameworka,
- tworzenie praktycznego projektu aplikacji umożliwiającego dalsze modyfikacje i rozbudowę,
- implementacja zaawansowanych funkcjonalności aplikacji sieciowych,
- praca z bazami danych Redis i innymi technologiami (w tym Celery, Solr i Memcached),
- tłumaczenie aplikacji na wiele języków, API typu RESTful. 
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

456

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-283-2587-6

Autor

Antonio Melé

Oprawa

Miękka

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Wydawca

Helion

Mysz komputerowa to wynalazek z 1964 roku, który od tego czasu, szczególnie przez ostatnie lata, wyraźnie ewoluował. Pozornie proste urządzenie, zyskało szereg udogodnień, które ułatwiają codzienną pracę lub grę, a wybór zrobił się naprawdę ogromny.

Twardy dysk to jeden z najważniejszych elementów w komputerze. Patrząc na specyfikację sprzętu, obok karty graficznej, procesora czy pamięci RAM, warto zwrócić uwagę właśnie na dysk. Dlaczego? Bo to często kluczowy element, decydujący o komforcie pracy na co dzień.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]