Dzieci 44. Wspomnienia dzieci powstańczej Warszawy

nr kat.: 1242716

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Publikacja Jerzego Mireckiego jest owocem długoletniego trudu, jaki włożył w zebranie, opracowanie i udostępnienie czytelnikom relacji dzieci, które uczestniczyły w Powstaniu Warszawskim bądź tylko patrzyły oczami dziecka na obraz tragedii walczącej, płonącej i burzonej Warszawy. Zbiór relacji zawiera nie tylko wspomnienia ówczesnych dzieci Warszawy, ale też relacje o dzieciach - tak jak je zapamiętali dorośli żołnierze Powstania.

Publikacja zawiera kilkadziesiąt relacji, złożonych autorowi przez osoby, które przeżyły Powstanie, rozsiane dziś po całym świecie. Intencją autora było ocalenie tych wspomnień od zagłady i udostępnienie ich innym `powstańczym dzieciom`, jak również dzieciom tych dzieci, ich synom, córkom i wnukom.

Ogólne

Ilość stron

440

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa twarda

Format

17x24 cm

ISBN

978-83-11-13017-3

Wydawca

Bellona

Autor

Jerzy Mirecki

Dzieci 44. Wspomnienia dzieci powstańczej Warszawy ×
Dzieci 44. Wspomnienia dzieci powstańczej Warszawy

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]