MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Elementarz 4-latka. Domowa Akademia

nr kat.: 1333230
Elementarz 4-latka. Domowa Akademia
Elementarz 4-latka. Domowa Akademia
Taniej do -99%

Opis i specyfikacja

Domowa akademia to seria książek edukacyjnych, które zawierają mnóstwo pomysłów na codzienne aktywne spędzanie czasu z dziećmi – wspólne zabawy i zajęcia z dwu- i trzylatkami. Zarówno w Elementarzach, jak i w Ćwiczeniach znajdują się różnorodne zadania, które mają pomóc w rozwoju dziecka i jednocześnie inspirować rodziców i dzieci do dalszych wspólnych zabaw i zajęć. Dzięki nim dziecko rozwija sprawność manualną i mowę, ćwiczy spostrzegawczość, kształci umiejętność logicznego myślenia, pamięć i koncentrację uwagi, i kierują uwagę dziecka ku twórczej aktywności, pomagają czerpać radość ze wspólnego spędzania czasu dziecka z dorosłym, a dzięki temu wspierają budowanie relacji i więzi z rodzicami.
Obok każdej strony z ilustracją znajdują się polecenia do zadań oraz informacje dla rodziców, opiekunów i wychowawców. Zawierają one umiejętności, jakie dane zadanie pomaga dziecku rozwijać, a także rady, jak wykonać dane zadanie, i pomysły na dodatkowe zabawy.
Książki zawierają duże i proste ilustracje, odnoszące się do doświadczeń dziecka i codziennych sytuacji, które może zaobserwować w domu, oraz naklejki, które uatrakcyjnią zadania.
Książki zostały opracowane w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz doświadczenia autorki, nauczycielki wychowania przedszkolnego, w pracy z dziećmi w
wieku przedszkolnym.

Ogólne

Producent

Wydawnictwo Zielona Sowa

Ilość stron

48

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-798-3730-4

Autor

Elżbieta Pietruczuk-Bogucka

Oprawa

Miękka

Gatunek

Dla dzieci

Seria

Domowa Akademia

Wydawca

Zielona Sowa

Opinie

Elementarz 4-latka. Domowa Akademia ×
Elementarz 4-latka. Domowa Akademia

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy