Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0
Excel 2016 PL. Biblia

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Excel 2016 PL. Biblia

  • Excel 2016 PL. Biblia
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Excel 2016 PL. Biblia

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Podobno nikt nie zna wszystkich możliwości Excela, choć jest to najpopularniejszy arkusz kalkulacyjny na świecie. Z pewnością jest bardzo wszechstronny. Prowadzenie domowego budżetu, analizy biznesowe, opracowywanie raportów i zestawień, statystyczna analiza wyników badań naukowych czy notowań giełdy, korespondencja seryjna, a nawet wysyłanie powiadomień e-mail — to tylko kilka sposobów wykorzystania tego potężnego oprogramowania. Aby je docenić, trzeba się jednak umieć nim posłużyć, nawet jeśli to jest Excel w wersji 2016, uznanej za najłatwiejszą w obsłudze.
Niniejsza książka to zaktualizowane wydanie kultowego podręcznika, przeznaczonego dla wszystkich użytkowników Excela, niezależnie od stopnia wtajemniczenia. Uwzględniono w nim zmiany wprowadzone w Excelu 2016. Przedstawiono poszczególne możliwości programu, od stosowania szablonów, przez obsługę formuł i tworzenie tabel przestawnych, aż po analizę danych i wiele innych przydatnych funkcji. Każdy, kto korzysta z Excela, powinien mieć ten cenny przewodnik zawsze w zasięgu ręki. Okaże się niezawodną i błyskawiczną pomocą!
Najważniejsze zagadnienia ujęte w książce:
- solidne podstawy Excela, cenne zwłaszcza dla początkujących,
- posługiwanie się formułami i funkcjami przy wykonywaniu obliczeń,
- prezentacja danych na wykresach oraz wykorzystanie grafiki,
- analiza danych, w tym porządkowanie danych,
- tabele przestawne, analiza co-jeśli i dodatek Analysis ToolPak,
- zaawansowane funkcje Excela, w tym sprawdzanie poprawności danych i ich ochrona,
- programowanie w języku VBA w Excelu.
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

920

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-283-2439-8

Autor

John Walkenbach

Oprawa

Twarda

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Seria

Biblia

Wydawca

Helion

Ekrany wyświetlające obraz w najwyższej możliwej rozdzielczości 4K Ultra HD stają się coraz popularniejsze. Gdy zaczęły pojawiać się na rynkum podchodzono do nich z pewną dozą ostrożności - i słusznie, bo jeszcze rok czy dwa lata temu, mimo posiadania ekranów, nie mieliśmy dostępnych zbyt wiele możliwości, żeby obaczyć video tej jakości.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel