Excel 2016 PL. Biblia

nr kat.: 1317958 HELION
Podobno nikt nie zna wszystkich możliwości Excela, choć jest to najpopularniejszy arkusz kalkulacyjny na świecie. Z pewnością jest bardzo wszechstronny. Prowadzenie domowego budżetu, analizy biznesowe, opracowywanie raportów i zestawień, statystyczna analiza wyników badań naukowych czy notowań giełdy, korespondencja seryjna, a nawet wysyłanie powiadomień e-mail — to tylko kilka sposobów wykorzystania tego potężnego oprogramowania. Aby je docenić, trzeba się jednak umieć nim posłużyć, nawet jeśli to jest Excel w wersji 2016, uznanej za najłatwiejszą w obsłudze.
Niniejsza książka to zaktualizowane wydanie kultowego podręcznika, przeznaczonego dla wszystkich użytkowników Excela, niezależnie od stopnia wtajemniczenia. Uwzględniono w nim zmiany wprowadzone w Excelu 2016. Przedstawiono poszczególne możliwości programu, od stosowania szablonów, przez obsługę formuł i tworzenie tabel przestawnych, aż po analizę danych i wiele innych przydatnych funkcji. Każdy, kto korzysta z Excela, powinien mieć ten cenny przewodnik zawsze w zasięgu ręki. Okaże się niezawodną i błyskawiczną pomocą!
Najważniejsze zagadnienia ujęte w książce:
- solidne podstawy Excela, cenne zwłaszcza dla początkujących,
- posługiwanie się formułami i funkcjami przy wykonywaniu obliczeń,
- prezentacja danych na wykresach oraz wykorzystanie grafiki,
- analiza danych, w tym porządkowanie danych,
- tabele przestawne, analiza co-jeśli i dodatek Analysis ToolPak,
- zaawansowane funkcje Excela, w tym sprawdzanie poprawności danych i ich ochrona,
- programowanie w języku VBA w Excelu.
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

920

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-283-2439-8

Autor

John Walkenbach

Oprawa

Twarda

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Seria

Biblia

Wydawca

Helion

Excel 2016 PL. Biblia
Excel 2016 PL. Biblia ×
Excel 2016 PL. Biblia

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]