Excel 2016 PL. Kurs

nr kat.: 1296094 HELION
Policz w Excelu kroki do celu!
- Idealny pracownik, czyli poznaj przeznaczenie arkusza kalkulacyjnego
- 100% gwarancji na przekonanie audytorium, czyli zrób wrażenie na szefie
- Korepetycje z matmy, czyli jak zaprząc do pracy funkcje matematyczne

Excel 2016 PL nie zrobi Ci herbaty i nie posprząta w biurze. Poza tym może zrobić dla Ciebie niemal wszystko - zastąpić Cię w wykonywaniu nudnych, żmudnych, precyzyjnych obliczeń, prezentacji i wykresów dla szefa. Może pomóc Ci szybko ocenić rentowność inwestycji, sensownie posegregować i przechować dane, przeprowadzić skomplikowane symulacje. Krótko mówiąc, może stać się Twoim najlepszym biurowym przyjacielem, o ile tylko zechcesz nauczyć się z nim komunikować. Ten wysiłek Ci się opłaci!
W tej książce znajdziesz przystępnie opracowane informacje, które pozwolą Ci szybko rozpocząć efektywną pracę z arkuszem kalkulacyjnym. Jasne opisy i dowcipne porównania sprawią, że już za chwilę będziesz śmigać po komórkach Excela, dając mu coraz trudniejsze zadania. Nauczysz się wpisywać dane, a także zabezpieczać je przed przypadkowym skasowaniem. Dowiesz się, jak wybrać odpowiedni format komórki, w której zapisujesz informacje, i sprawdzisz, jak wydrukować efekt Twojej pracy. Zrozumiesz, jak pogrupować i ułożyć dane, by łatwo było je odszukać. Wreszcie, poznasz formuły i funkcje, które pozwolą Ci przetwarzać dane na dowolne sposoby, obliczać wszystko, co tylko będziesz chciał, i generować to w formie wykresu. Sprawdź, jak Excel może ułatwić Ci pracę!

- dwa łatwe kroki, czyli rozpoczynanie pracy
- eliminacja niebezpieczeństwa utraty danych i czasu
- łatwe sposoby zaznaczania
- mistrzowskie wprowadzanie i edycja danych
- sekrety formatowania komórek i drukowanie
- excel jako baza danych i formuły w praktyce
- samodzielne rozwiązywanie problemów i proste obliczenia finansowe
- funkcje i tabele przestawne

Excel 2016 PL - potęga liczb w Twoich rękach!
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

296

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-283-1745-1

Autor

Witold Wrotek

Oprawa

Miękka

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Wydawca

Helion

Excel 2016 PL. Kurs
Excel 2016 PL. Kurs ×
Excel 2016 PL. Kurs

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]