Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Część pierwsza i druga

nr kat.: 1316561 FIRMA KSIEGARSKA
TYTUŁ BEZ PRAWA ZWROTU!

Ósma historia. Dziewiętnaście lat później.

Harry Potter i Przeklęte Dziecko, nowa opowieść autorstwa J.K. Rowling, Jacka Thorne’a i Johna Tiffany’ego i nowa sztuka Jacka Thorne’a, to ósma historia w serii i pierwszy autoryzowany spektakl teatralny ze świata Harry’ego Pottera. Światowa premiera spektaklu odbyła się na londyńskim West Endzie 30 lipca 2016.

Harry Potter nigdy nie miał łatwego życia, a tym bardziej teraz, gdy jest przepracowanym urzędnikiem Ministerstwa Magii, mężem oraz ojcem trójki dzieci w wieku szkolnym. Podczas gdy Harry zmaga się z natrętnie powracającymi widmami przeszłości, jego najmłodszy syn Albus musi zmierzyć się z rodzinnym dziedzictwem, które nigdy nie było jego własnym wyborem. Gdy przyszłość zaczyna złowróżbnie przypominać przeszłość, ojciec i syn muszą stawić czoło niewygodnej prawdzie: że ciemność nadchodzi czasem z zupełnie niespodziewanej strony.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Autor

J.K. Rowling, Jack Thorne, John Tiffany

Ilość stron

320

Rok Wydania

2016

ISBN

978838008-228-1

Oprawa

Miękka

Format

13.5x20.5 cm

ISBN

978-83-8008-228-1

Gatunek

Fantasy

Wydawca

Media Rodzina

Aktualności

Więcej

Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Część pierwsza i druga
Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Część pierwsza i druga ×
Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Część pierwsza i druga

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]