Historia sztuki. Tom 1. Prehistoria i pierwsze cywilizacje

nr kat.: 9249711

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Jeśli ktoś uważa, że historią sztuki nie można się zainteresować, powinien zapoznać się z tym wydawnictwem. Zaczynamy od sztuki prehistorii.
Tom 1 kolekcji „Prehistoria i pierwsze cywilizacje” zabiera nas w odległe czasy 2,5 mln lat temu, do epoki paleolitu, w której pojawiły się prymitywne narzędzia, a wraz z nimi pierwsze przejawy aktywności artystycznej. Opisuje rozwój sztuki jaskiniowej i jej możliwe interpretacje, a także techniki wykonań i kompozycje. Publikacja zapoznaje nas z osiągnięciami dwóch wielkich cywilizacji – Mezopotamii i Egiptu, ale też architekturą i rzeźbą Sumerów, sztuką Asyrii czy sztuką starożytnego Egiptu.
Ogólne

Autor

praca zbiorowa

Ilość stron

256

Rok Wydania

2010

Oprawa

oprawa twarda

Format

21.5x27 cm

ISBN

978-83-62095-41-4

Seria

Biblioteka Gazety Wyborczej

Wydawca

Agora SA

Historia sztuki. Tom 1. Prehistoria i pierwsze cywilizacje ×
Historia sztuki. Tom 1. Prehistoria i pierwsze cywilizacje

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]