Porównywarka (0)
PLN

I góry odpowiedziały echem

nr kat.: 1377062
I góry odpowiedziały echem
I góry odpowiedziały echem

Opis i specyfikacja

Poruszająca opowieść o miłości, rozstaniu, przyjaźni, rodzinie i poświęceniu autora bestsellerów Chłopiec z latawcem oraz Tysiąc wspaniałych słońc.

Afganistan, rok 1952. Abdullah i jego siostra Pari mieszkają wraz z ojcem i macochą w ubogiej wiosce. Ledwie wiążą koniec z końcem – znalezienie pracy graniczy z cudem. Szczególnie ciężkie dla rodziny są zimy. Dziesięcioletni Abdullah darzy trzyletnią, niezwykle pogodną Pari wielką, bezwarunkową miłością, stara się zastąpić jej nieżyjącą matkę i ojca, który nie poczuwa się do przejęcia jej obowiązków. Aby zdobyć dla siostry skarb – piękne pawie piórko – Abdullah odda jedyną parę butów. Pewnego dnia wszystko się zmienia. Podróż z ojcem do Kabulu stanie się dla Pari i Abdullaha początkiem rozstania, które odciśnie piętno na ich przyszłym życiu.

Opowieść o miłości, rozstaniu, przyjaźni, poświęceniu, wygnaniu i burzliwej historii Afganistanu rozciągnięta na trzy kontynenty i 60 lat historii.
„The Times”

Poruszająca trzypokoleniowa saga o poświęceniu, zdradzie i sile więzów rodzinnych.
„People”

O miłości, która nie zna granic czasu ani przestrzeni.
„Sunday Express”

Ukazuje prawdziwy, ludzki Afganistan w sposób, w jaki nie potrafią tego zrobić niekończące się wiadomości o bombach i terrorze talibów.
„Daily Express”

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

12.5x19.5 cm

ISBN

978-83-8125-302-4

Wydawca

Albatros

Autor

Khaled Hosseini

Opinie

I góry odpowiedziały echem ×
I góry odpowiedziały echem

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy