Jak tu począć? Książka dla tych, którzy pragną mieć dziecko

nr kat.: 1284812 AGORA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Niepłodność to nie wyrok. Książka obejmuje rzetelną i najnowszą wiedzę dotyczącą różnych metod jej leczenia i ich skuteczności, oraz ranking polskich klinik in vitro. Publikacja ma na celu odczarowanie metod wspomaganego rozrodu

Co wyróżnia książkę:

- Ranking klinik in vitro - jedyne w Polsce szczegółowe zestawienie porównujące skuteczność i dostępność procedur w klinikach. Ranking obejmuje prawie wszystkie kliniki, jest bardzo aktualny - badanie przeprowadzone w lipcu tego roku, ankieta była konsultowana z najlepszymi specjalistami leczenia in vitro w Polsce.

- Książka obejmuje najnowszą wiedzę dotyczącą leczenia niepłodności - mówi o wszystkim co da się w tym kierunku zrobić, niezależnie czy w Polsce są to metody powszechnie stosowane.

- Autorzy nie skupiają się na aspektach etycznych i dylematach moralnych - intencją jest przekazanie rzetelnej naukowej wiedzy i statystyk skuteczności.

- Piszą o: dawstwie komórek jajowych, plemników i zarodków (na czym polega, kiedy warto je rozważyć, jak zwiększa szanse), o surogacji (niedostępnej w Polsce, ale dopuszczonej przez wiele krajów Europejskich), o badaniu genetycznym zarodków (po co i dla kogo) o mrożeniu zarodków, o inseminacji, obalają mity dotyczące niepłodności, pokazują jak szybko sprawdzić płodność, wszystko o in vitro (ilu dniowe zarodki powinno się podawać, jakie procedury dodatkowe zwiększają szansę, ja wybrać klinikę), czy warto się leczyć zagranicą (jak różni się prawo w poszczególnych krajach, gdzie są jak zadbać o zdrowie dziecka zanim jeszcze się urodzi (badania prenetalne - kiedy, gdzie i jak). 

Ogólne

Producent

Agora

Ilość stron

184

Rok Wydania

2015

ISBN

978-83-268-2271-1

Autor

Praca zbiorowa praca zbiorowa

Oprawa

Miękka ze skrzydełkami, oprawa broszurowa

Format

16x23.5 cm

ISBN

978-83-268-2271-1

Gatunek

Poradnik

Wydawca

Agora SA

Aktualności

Więcej

Jak tu począć? Książka dla tych, którzy pragną mieć dziecko ×
Jak tu począć? Książka dla tych, którzy pragną mieć dziecko

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]