Jak zostać obrzydliwie bogatym w rozwijającej się Azji...

nr kat.: 1226636

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Fascynująca opowieść o człowieku pochodzącym z ubogiej wsi, który w świecie podejrzanych przedsiębiorców i skorumpowanych polityków, w świecie opanowanym przez bezduszność, obojętność i anonimowość, poszukuje nie tylko recepty na bogactwo, ale i chwil prawdziwej bliskości. Bezimienny bohater Hamida podejmuje się różnych, zajęć, często nielegalnych, by zrealizować swoje marzenia. I te o pieniądzach i te o miłości. Całe życie pragnie też jednej kobiety. Kochankowie schodzą się jednak i oddalają, przyciągani wspólną przyszłością i rozdzielani pragnieniem ucieczki od niej.

Ta wyjątkowa powieść, wykorzystując formę poradnika, odmienia charakter współpracy między czytelnikiem i tekstem, prowadząc do pytań o to, czy jesteśmy w stanie sami sobie pomóc, w jakim stopniu możemy kontrolować nasz los i jaką cenę trzeba zapłacić, żeby stać się obrzydliwie bogatym... `Pisarz, który wspina się na wyżyny własnego talentu, w dodatku ma do opowiedzenia doskonałą historię`.

The Guardian

Ogólne

Ilość stron

212

Rok Wydania

2014

Oprawa

oprawa twarda

Format

14.5x21 cm

ISBN

978-83-7508-862-5

Wydawca

Sonia Draga

Autor

Mohsin Hamid

Aktualności

Więcej

Jak zostać obrzydliwie bogatym w rozwijającej się Azji... ×
Jak zostać obrzydliwie bogatym w rozwijającej się Azji...

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]