Jalna. Część 2. Saga Rodu Whiteoaków. Tom 14

Jalna. Część 2. Saga Rodu Whiteoaków. Tom 14

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Jalna. Część 2. Saga Rodu Whiteoaków. Tom 14

  • Jalna. Część 2. Saga Rodu Whiteoaków. Tom 14
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Jalna. Część 2. Saga Rodu Whiteoaków. Tom 14

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Od czasu ślubu Filipa Whiteoaka z Mary Wakefield w Jalnie nie zabrzmiały dźwięki marsza weselnego. Nie zapowiadało się, aby Meg czy Renny zamierzali wejść w związki małżeńskie. Tymczasem Piers i Eden sprawili, że w rodzinie pojawiły się dwie nowe Whiteoak. Nie odbyło się to jednak, jak każde tradycja, z należną takiej uroczystości oprawą. Śluby były ciche, a wybór małżonek sprawił rodzinie niemałą niespodziankę. Pomimo że obie młode panie Whiteoak pod wieloma względami znacznie odbiegały od oczekiwań rodziny, nie zostały przez nią tak samo przyjęte i zaakceptowane.
Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]