Karolina odNowa. 60 sposobów na młodość

nr kat.: 1270128 AGORA

Czujesz się zagoniony, przytłoczony, zmęczony i wypalony? Myślisz, że twoje ciało i umysł są starsze niż wskazuje to data Twojego urodzenia?

Możesz to zmienić!

To, jak szybko i w jaki sposób się starzejemy, zależy w dużej mierze od tego jak żyjemy. Stres, niewłaściwa dieta czy brak snu zmieniają nas od zewnątrz i od środka. Żeby odwrócić ten proces, chętnie wydajemy pieniądze na pielęgnację (kremy, zabiegi spa etc.) ale zapominamy o tym, co najważniejsze: zmianie w naszym życiu, od której powinna się zacząć każda skuteczna terapia.

Ale jak zmienić nasze życie, by dłużej cieszyć się młodością?

Podobnie jak w bestsellerowej `Karolinie na detoksie` zamiast abstrakcyjnego programu nowa książka Karoliny i Maćka Szaciłłów jest opowieścią o tym, jak dwoje kochających się ludzi odnajduje sposób, by skutecznie zadbać o własne ciało i ducha oraz na nowo rozbudzić apetyt na życie. Teraz dzielą się z Wami swoimi doświadczeniami. Książkę uzupełniają przepisy na proste i szybkie dania, które pomogą nam wrócić do młodzieńczej formy.

Ogólne

Producent

Agora

Ilość stron

244

Rok Wydania

2015

ISBN

978-83-268-2220-9

Autor

Karolina Szaciłło, Szaciłło Maciej, Maciej Szaciłło

Oprawa

Miękka ze skrzydełkami

ISBN

978-83-268-2220-9

Gatunek

Poradnik

Seria

Biblioteka Gazety Wyborczej

Wydawca

Agora SA

Aktualności

Więcej

Karolina odNowa. 60 sposobów na młodość
Karolina odNowa. 60 sposobów na młodość ×
Karolina odNowa. 60 sposobów na młodość

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]