Porównywarka (0)
PLN

Król Ameryki. Jay-Z

nr kat.: 1223175
Król Ameryki. Jay-Z
Król Ameryki. Jay-Z

Opis i specyfikacja

Jay-Z to prawdziwy bohater naszych czasów. Jako hip-hopowy artysta odniósł bezprecedensowy sukces, jest uznanym producentem nagrań i wytrawnym biznesmenem. Sprzedał ponad 50 milionów płyt i zdobył 13 nagród Grammy.

Kiedy Mark Beaumont przeprowadził z Jayem-Z wywiad, spotkanie to zaowocowało szeregiem intrygujących rewelacji, które wzbogaciły tę bezkompromisową biografię opowiadającą o realizacji amerykańskiego marzenia w wielkim stylu. Na jej kartach można znaleźć nie tylko genezę muzycznego talentu i obrazki z życia młodocianego przestępcy, ale i manifest imponująco wszechstronnej zaradności. Ta książka mówi o tym wszystkim bez ogródek, a ujawniając zarówno dobre, jak i złe cechy jej bohatera, rzuca wiele światła na legendę fenomenu zwanego Jayem-Z.

Ogólne

Autor

Mark Beaumont

Ilość stron

554

Rok Wydania

2013

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14x20.5 cm

ISBN

978-83-60157-84-8

Wydawca

In Rock

Opinie

5/5

Damian

Sięgnąłem po książkę, której targetem są jakby nie patrzeć słuchacze rapu (o dziwo nie tylko oni), czyli coś dla mnie. Wykupiłem ostatnią sztukę z Empiku w moim mieście i jak się okazało, to jedna z najciekawszych książek jakie mam. Może to z samego faktu, że jestem tym słuchaczem rapu, ale potrafię obiektywnie stwierdzić, że to co jest nam podane jest niesamowicie absorbujące i niewyobrażalnie lekkie. Śmiem ją polecić także osobom, które z hip hopu wiedzą tylko tyle, że hip hop istnieje. Mark Beaumont naprawdę się postarał, zwłaszcza że nie można mu zarzucić, że stawiał Jay Z tylko w pozytywnym świetle. Mark pokazuje też i złe strony artysty, co jest godne pochwały, no i świadczy o kunszcie samego autora. Nigdy tak świetnie nie bawiłem się jak przy czytaniu tej książki. Są też i zdjęcia o wysokiej jakości z historii Jay Z - taka wisienka na torcie. Obowiązkowa pozycja dla słuchacza rapu, ale i dla pozostałych lubujących się w muzyce, bowiem hip hop dotyczy niemal każdego gatunku.

Król Ameryki. Jay-Z ×
Król Ameryki. Jay-Z

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy